Para wysłała znajomym kartki z informacją, że... nie bierze ślubu. Internauci są rozbawieni

01.04.2022 12:52

Pewna para z USA postanowiła wyjść naprzeciw obowiązującym trendom. Zamiast kartek informujących o zaręczynach wysłała znajomym listy, w których powiadomiła ich, że nie zamierza brać ślubu. Internauci nie kryją rozbawienia.

Para wysłała znajomym kartki z informacją, że nie bierze ślubu. Internauci są rozbawieni
fot. SHUTTERSTOCK

Wiele osób około trzydziestki podejmuje w życiu najważniejsze decyzje. Pojawiają się myśli o dziecku, zaręczynach czy - idąc o krok dalej - sformalizowaniu związku. Nie każdy te przełomowe momenty chce zatrzymać wyłącznie dla siebie. Spora grupa chętnie dzieli się nimi z innymi. Dlatego media społecznościowe dosłownie zalewane są zdjęciami noworodków, pierścionków czy kobiet w białych sukniach. Brooks Ribeiro i Lauren Hutchinson z Kalifornii postanowili jednak wyjść naprzeciw trendom i wysłali znajomym niecodzienne kartki.

Zobacz także: Ona ma 61 lat, a on 24. Są już po ślubie i planują powiększenie rodziny

Para wysłała znajomym kartki z informacją, że nie bierze ślubu

Brooks Ribeiro i Lauren Hutchinson postanowili poinformować swoich znajomych, że w najbliższym czasie nie planują formalizować swojego związku. W tym celu wysłali im "kartki niezaręczynowe".

Na tym jednak nie koniec. Para poszła o krok dalej i zrobiła sobie nietypową sesję zdjęciową. Fotografie, na których naśladuje klasyczne pozy zaręczynowe, opublikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych. 

Na jednym ze zdjęć Brooks klęczy na kolanie i trzyma w dłoniach malutkie pudełeczko na pierścionek, które oczywiście jest puste. Uśmiechnięta Lauren z kolei ma tabliczkę z napisem "she said not yet", czyli "ona powiedziała, że jeszcze nie".

Zobacz także: O tym mężczyźni fantazjują najczęściej. Okazuje się, że wcale nie chodzi o seks 

Chcieliśmy ukryć tę informację, dopóki nasi bliscy przyjaciele i rodzina nie otrzymają kartek. Ale jesteśmy po prostu zbyt podekscytowani i nie możemy już tego trzymać tylko dla siebie. Po 3 i pół roku silnego i zdrowego związku Lauren i ja z radością ogłaszamy, że nie jesteśmy zaręczeni - brzmi opis na Instagramie.

W dalszej części wpisu możemy przeczytać, że para nie może doczekać się wspólnej przyszłości, ale nie chce jeszcze formalizować związku. Jak twierdzą, są niezwykle zadowoleni z tego, gdzie obecnie się znajdują.

Ribeiro zdradził w rozmowie z portalem newsweek.com, że pomysł na wysłanie kartek i sesję zdjęciową narodził się, gdy zaręczył się jeden z jego braci, a niedługo później zrobił to drugi. Ponadto - jak przyznał - wszyscy ich przyjaciele biorą teraz śluby i planują dzieci. Para natomiast chciała zrobić coś nietypowego, ale jednocześnie zabawnego.

Para wysłała znajomym "kartki niezaręczynowe". Internauci są rozbawieni

Pomysł pary bardzo przypadł do gustu internautom. Wiele osób napisało, że to zabawne, a Brooks Ribeiro i Lauren Hutchinson wydają się wspaniałymi ludźmi. W komentarzach posypały się również gratulacje. 

A wy co sądzicie o "kartkach niezaręczynowych"?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Marina Łuczenko-Szczęsna miała nietypowe zaręczyny z Wojtkiem Szczęsnym
8 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

RadioZET.pl/newsweek.com/Instagram.com/o2.pl