Zamknij

Oto sygnały, które mogą świadczyć o tym, że partner cię zdradza. Prywatna detektyw wskazuje 4 zachowania

30.06.2022 09:59
Oto sygnały, które mogą świadczyć o tym, że partner cię zdradza. Prywatna detektyw wskazuje 4 zachowania
fot. SHUTTERSTOCK

Ali Marsh to prywatna detektyw z wieloletnim doświadczeniem, która z reguły pracuje nad sprawami dotyczącymi niewierności małżeńskiej. Ostatnio kobieta postanowiła opowiedzieć, jak wygląda jej praca i wymieniła 4 sygnały, które mogą świadczyć o tym, że partner nie jest ci wierny.

Zdrada to jedna z częstych przyczyn rozpadu związków. I choć wielu partnerów otwarcie przyznaje się, że w ich życiu pojawiła się osoba trzecia, to niektórzy wolą przemilczeć ten niewygodny dla nich temat. Nie tak łatwo jednak ukryć romans. Istnieją pewne sygnały, które powinny wzbudzić naszą czujność. Prywatna detektyw Ali Marsh wymienia 4 zachowania, które mogą oznaczać, że partner nie jest wierny.

Zobacz także: Polacy rozwodzą się przez seriale? Głównym winowajcą "Moda na sukces"

Oto sygnały, które mogą świadczyć o tym, że partner cię zdradza

Jak podaje portal mirror.co.uk, prywatna detektyw Ali Marsh często zajmuje się śledzeniem niewiernych małżonków. Co ciekawe, każdy z jej klientów, który podejrzewał, że jego partner ma romans, okazywał się mieć - niestety - absolutną rację.

Myślę, że w głębi duszy wiedzą, że ich małżonkowie mają romans, ale często osoby trzecie mówią im, że się mylą, albo mają paranoję - wyjaśniła Ali Marsh.

Prywatna detektyw powiedziała, że o pomoc prosi ją tyle samo mężczyzn, co kobiet. Jednak według niej to ta pierwsza grupa znosi zdradę znacznie gorzej, ponieważ cierpi ich ego. 54-latka wyjaśniła też, że najdłużej nad sprawą dotyczącą niewierności małżeńskiej pracowała 3 tygodnie. Zaznaczyła jednak, że zazwyczaj udaje jej się odkryć prawdę o wiele szybciej.

Prywatna detektyw wskazuje 4 oznaki niewierności

Ali Marsh podzieliła się sygnałami, które mogą świadczyć o niewierności naszej drugiej połówki. Prywatna detektyw poleca zwrócić uwagę na zmiany w wyglądzie partnera, które mogą być dla niego symbolem nowego początku. Niepokój powinna wzbudzić m.in. metamorfoza fryzury.

Kolejnym sygnałem może być zmiana rutyny dnia. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na takie zachowania jak częste wychodzenie z domu czy późne powroty z pracy.

Jeśli unika siłowni przez 20 lat i nagle podnosi ciężary, może to oznaczać, że ma romans - brzmi kolejna rada prywatnej detektyw.

Niepokój powinny wzbudzić także sytuacje, w których partner wychodzi do drugiego pokoju, aby odebrać telefon lub zaczyna zabierać go do toalety. Jeżeli wcześniej tego nie robił, może to być dla nas znak ostrzegawczy.

Zobacz także: Zemściła się na zdradzającym ją mężczyźnie. Internauci twierdzą, że przesadziła

Doda w futrze i Radosław Majdan w kurtce jeansowej
10 Zobacz galerię
fot. Maciej NABRDALIK/East News

RadioZET.pl/mirror.co.uk