Zamknij

Osoby spod tych 3 znaków zodiaku są oziębłe i zdystansowane. Uważaj na nie!

07.11.2018
Aktualizacja: 20.11.2019 15:36
Związek
fot. Shutterstock

Trzymaj się od nich z daleka!

Każdy z nas spotkał na swojej drodze przynajmniej kilka osób, które nigdy nie mówią o swoich emocjach, są oschłe i zdystansowane.

Źródłem tego problemu może być nasze wychowanie, otoczenie, a nawet... data urodzenia. Sprawdź, które znaki zodiaku cechują się oziębłością i chłodem emocjonalnym.

Zobacz także

Oschłe znaki zodiaku

Jedną z cech, którą powinien mieć idealny partner, jest czułość. Niestety nie każdy ją ma. Osoby, które są zimne i oschłe zwykle nie sprawdzają się w związkach partnerskich, dlatego lepiej trzymać się od nich z daleka.

Poniżej przedstawiamy listę znaków zodiaku, które mają serce z lodu.

Strzelec

Strzelce często są wspaniałymi ludźmi, ale mają jedną wadę - są za bardzo skoncentrowane na sobie. Często mówią o sobie i rzadko zainteresowane są tym, co słychać u rozmówcy.

Gdy już ktoś zacznie opowiadać o swoich problemach, Strzelce szybko kończą ten temat i znów przechodzą do swoich opowieści. Na dłuższą metę może to być irytujące.

Rak

Raki uważane są za najbardziej oschłe i zdystansowane osoby. Są bezwzględne nawet w stosunku do najbliższych. W trudnych chwilach nigdy nie można liczyć na ich wsparcie.

Zobacz także: Znaki zodiaku i przeszkody, jakie na nie czekają w drodze do szczęścia

Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika nigdy nie mówią o swoich uczuciach i są oziębłe w stosunkach damsko-męskich. Ponadto nie mają w sobie empatii -  nie znoszą słuchania opowieści o niepowodzeniach innych.

Wodniki są nieczułe i w każdej chwili mogą zranić. Uważaj na te osoby!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów:

Osoby spod niektórych znaków zodiaku są uważane za najgorszych kochanków. Sprawdź, z kim nie zaznasz radości w sypialni!