Zamknij
Jessica Biel w złotej sukni i Justin Timberlake w garniturze stoi za nią na czerwonym dywanie przed galą rozdania Oscarów 2017
  • Demi Moore i Bruce Willis na Oscarach 1989 Oscary 1989: Demi Moore i Bruce Willis
  • Cindy Crawford i Richard Gere na Oscarach 1993 Oscary 1993: Cindy Crawford i Richard Gere
  • Elizabeth Hurley i Hugh Grant na Oscarach 1995 Oscary 1995: Elizabeth Hurley i Hugh Grant
  • 15 Zobacz
fot. David Fisher/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Miłość dodaje uroku, co widać nawet na czerwonym dywanie. Te gwiazdy olśniły wszystkich, gdy razem pojawiły się na Oscarach.

Najpiękniejsi, najbardziej stylowi, zakochani - gdy te gwiazdy pojawiły się na czerwonym dywanie przed galą rozdania Oscarów, wszyscy wstrzymali oddech. Są takie związki, które przez lata wzbudzają zainteresowanie opinii publicznej. Równie dużą popularnością cieszą się oczywiście nagrody Akademii Filmowej. Nic więc dziwnego, że niektóre pary postanowiły razem pojawić się na galach, ku uciesze swoich fanów. Gdy tylko stanęły na czerwonym dywanie, oczy całego świata były zwrócone wyłącznie w ich stronę.

Oscary: najgorętsze pary na czerwonym dywanie w historii gali

Przed nami Oscary 2022. Zanim jednak przejdziemy to tegorocznej gali, przypomnijmy sobie najpiękniejsze pary w historii czerwonego dywanu.

Większość tych gwiazd uradowała widzów już tym, że po prostu pojawiły się na czerwonym dywanie u boku swojej drugiej połówki. Są też takie znane pary, które zachwyciły nas swoimi wspaniałymi, idealnie dopasowanymi stylizacjami.

Bez wątpienia do najgorętszych par z oscarowego czerwonego dywanu należą Brad Pitt i Angelina Jolie, Nicole Kidman i Tom Cruise czy Demi Moore i Bruce Willis. Choć te gwiazdy nie są już razem, do dziś chętnie wspominamy ich występy przed galą. 

W ostatnich latach głośno było też o innych parach. Naszym numerem jeden są Lucy Boynton i Rami Malek. Zachwyt co roku wzbudzają też Jessica Biel i Justin Timberlake. 

Zobaczcie sami, które pary wzbudziły największe zainteresowanie w historii Oscarów. 

Zobacz także: Romanse filmowe, które przeniosły się poza kamerę. Oni byli razem też w rzeczywistości