Zamknij

Ona ma 170 cm wzrostu, a on 155. "Pytano, czy jest moim synem"

19.10.2022 14:41

Pewne małżeństwo od początku swojej znajomości mierzy się z niemałą krytyką. Wszystko przez różnicę we wzroście - Jessica ma 170 cm, zaś Hunter 155. "Zdarzały się komentarze, w których pytano, czy jest moim synem" - mówi kobieta.

Ona ma 170 cm wzrostu, a on 155. Para mierzy się z ogromną krytyką
fot. tiktok.com/jesi_cat_

Mówi się, że prawdziwy mężczyzna zaczyna się od 180 cm wzrostu. Stwierdzenie to jest jednak bardzo krzywdzące. W końcu niższy facet też może być niezwykle atrakcyjny. Wszystko zależy od gustu danej osoby. O tym, jak czasem traktowani są mniejsi mężczyźni, na własnej skórze przekonał się m.in. Hunter. Tiktoker ma 155 cm wzrostu, a jego partnerka Jessica jest od niego o 15 cm wyższa. Internauci nie mają dla nich litości...

Zobacz także: Tiktokerka ma partnera starszego o 40 lat. Internauci twierdzą, że wyglądają jak wnuczka z dziadkiem

Ona ma 170 cm wzrostu, a on 155

O tej parze napisał portal kobieta.gazeta.pl. Hunter i Jessica poznali się w 2020 roku. Między nimi od razu zaiskrzyło. Dlatego postanowili nie zwlekać i zaledwie dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Małżeństwo nie ukrywa, że od początku swojej znajomości mierzy się z ogromną krytyką. Wszystko przez ich wzrost - Jessica ma 170 cm, zaś Hunter 155.

Zobacz także: Ta para jest w związku ze swoją przyjaciółką. Kobieta była świadkiem na ich ślubie 

Najczęstszym komentarzem są po prostu żarty na temat mojego wzrostu. Jeżeli żartujesz z czyjejś wagi, to jest to okropne. Ale wszyscy uważają, że dobrze jest śmiać się ze wzrostu, jakby to było nic wielkiego. Mam tak przez całe życie - przyznał mężczyzna.

Para mierzy się z krytyką

Choć tiktokerzy mają coraz więcej zwolenników, otwarcie przyznają, że początki nie należały do najłatwiejszych. Wielokrotnie słyszeli, że kobieta nie powinna randkować z niższym facetem. Co więcej, niektórzy pytali nawet Jessicę o to, czy Hunter jest jej synem.

Moi przyjaciele i znajomi pytali mnie, dlaczego jestem z kimś o wiele niższym ode mnie. (...) Zdarzały się komentarze, w których pytano, czy jest moim synem, czy nie potrzebuję prawdziwego mężczyzny - zdradziła influencerka, cytowana przez portal kobieta.gazeta.pl.

Para jednak przekonuje, że różnica wzrostu nie przeszkadza jej w stworzeniu szczęśliwego związku. Małżeństwo bardzo się kocha i nie wyobraża sobie bez siebie życia.

Zobacz także: Ich oświadczyny przeszły do najgorszych w historii. "Jakby wyjął pierścionek z kibla"

loader
Burzliwe związki gwiazd: rozstawali się i wracali do siebie wiele razy
8 Zobacz galerię
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

RadioZET.pl/kobieta.gazeta.pl/tiktok