Zamknij

O tej porze najlepiej uprawiać seks. Mamy na to dowody!

Martyna Wojciechowska
30.05.2018 12:26
Seks
fot. Shutterstock

Ta informacja może cię zaskoczyć.

Myślałaś, że wieczorny seks daje ci najwięcej przyjemności? Bzdura. Seksuolodzy podali 5 powodów, dla których poranny stosunek jest lepszym pomysłem. Jeżeli do tej pory unikałaś intymnych zbliżeń o poranku, najwyższy czas na zmiany. Mamy nadzieję, że ten artykuł cię do tego zainspiruje.

Zobacz także: Jak długo powinien trwać idealny seks? Naukowcy spieszą z odpowiedzią

Dlaczego warto uprawiać seks rano?

Niektórzy najchętniej robią to rano, inni po południu, a jeszcze inni wieczorem. Jednak specjaliści z dziedziny seksuologii szczególnie polecają poranny stosunek. Twierdzą, że to sposób na udany dzień, doskonały humor oraz świetna rozgrzewka. Poniżej prezentujemy listę 5 argumentów, które z pewnością zachęcą cię do zbliżeń od samego rana.

1. Sposób na udany dzień

Nic tak dobrze nie nastraja od samego rana jak poranny orgazm. Dzięki temu nabierzesz pozytywnej energii na cały dzień.

2. Kawa nie będzie ci już potrzebna

Do tej pory miałaś problem z przebudzeniem się rano? Zacznij uprawiać ze swoim partnerem poranny seks. Gwarantujemy, że działa lepiej niż kilka filiżanek kawy.

3. Długo będziesz o nim pamiętać

Wieczorne zbliżenia mają to do siebie, że zaraz po stosunku natychmiast zasypiamy, a budząc się rano, już o nich zapominamy. Zupełnie inaczej sprawy się mają w przypadku porannego zbliżenia, do którego często wracamy myślami do końca dnia.

4. Jesteście w pełni sił

W przeciwieństwie do wieczora rano jesteście pełni energii do działania. To sprawia, że wasz seks może być niezapomnianym i niezwykle intensywnym przeżyciem.

5. Działasz spontanicznie

Zdarza się, że wieczorny seks jest aranżowany, co nie zawsze wychodzi nam na dobre. Ani kolacja przy świecach, ani rozpylane w sypialni zmysłowe olejki zapachowe nie będą tak skuteczne jak spontaniczne zbliżenie. Im mniej planujemy, tym bardziej dajemy się ponieść fantazji, a to jest zdecydowanie najlepszy sposób na osiągnięcie orgazmu.

Co wy na to?

Zobacz także: Po czym poznać, że seks nie sprawia radości partnerowi, nawet jeśli o tym nie mówi? 7 subtelnych znaków

Autor: Karolina Wawrzyńczak

Zagłosuj

Jak często uprawiasz seks?

Liczba głosów: