Zamknij

Po czym poznać niewiernych mężczyzn? Łączy ich ta jedna cecha!

16.10.2020 09:38
niewierny mężczyzna
fot. Shutterstock

Chcesz sprawdzić, czy twój facet ma skłonności do niewierności? Wsłuchaj się w jego głos...

Niewierność partnera to jeden z głównych powodów rozstań wśród par. Wiele z nas, wchodząc w związek z mężczyzną, nawet nie przypuszcza, że mógłby on posunąć się do czegoś takiego. Jednak okazuje się, że są pewne sygnały, dzięki którym od razu możemy zdemaskować faceta. Psycholodzy odkryli pewną cechę wyróżniającą niewiernych mężczyzn.

Po czym poznać niewiernego faceta?

Trudno jest od razu po poznaniu mężczyzny stwierdzić, czy ma on skłonności do zdrady. Ale jest pewna cecha, która łączy niewiernych facetów. Naukowcy z Uniwersytetu Południowo-Zachodniego w Chinach przeprowadzili badanie na grupie 3 tysięcy mężczyzn i kobiet będących w stałych związkach. Badacze nagrali głos każdego z nich, a następnie przeszli do drugiego etapu, czyli wywiadu.

Każdy z uczestników badania musiał szczerze opowiedzieć o tym, czy zdarzały mu się wcześniej romanse. Na podstawie zgromadzonych danych naukowcy doszli do interesujących wniosków. Jak się okazuje, niewiernych mężczyzn uczestniczących w eksperymencie łączy niski i głęboki tembr głosu. Badacze stwierdzili też, że wśród kobiet nie ma tej zależności.

Jak czytamy na portalu "Papilot", niski tembr głosu może świadczyć o wysokim poziomie testosteronu, a co za tym idzie - o skłonności do dominacji, która często idzie w parze ze skłonnością do brawurowych i ryzykownych zachowań.

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!