Zamknij

Nie wykonywał domowych obowiązków. Żona postanowiła dać mu nauczkę

29.04.2022 12:55
Nie wykonywał domowych obowiązków. Żona postanowiła dać mu nauczkę
fot. SHUTTERSTOCK

Pewna tiktokerka postanowiła dać swojego partnerowi nauczkę, po tym jak przestał angażować się w obowiązki domowe. Nagranie, na którym pokazała jak zemściła się na mężu obiegło sieć i stało się viralem - do tej pory obejrzano je ponad 5,8 mln razy.

Podział obowiązków w domu jest niezbędny. W przeciwnym wypadku może okazać się, że całe sprzątanie zostanie na naszej głowie. Ostatnio w podobnej sytuacji znalazła się tiktokerka, która działa w sieci pod pseudonimem "mumlifechoseme". W pewnym momencie kobieta nie wytrzymała i obmyśliła plan zemsty na swoim partnerze.

Zobacz także: W koszu na pranie znalazła dowód zdrady partnera. "Chciała zostawić ci wskazówkę"

Nie wykonywał domowych obowiązków. Żona postanowiła dać mu nauczkę

Historię tej tiktokerki opisuje portal gazeta.pl. Kobieta postanowiła opowiedzieć swoim obserwatorom, w jaki sposób "zachęca" męża do wykonywania prac domowych. Przyznała, że od jakiegoś czas jej partner nie angażuje się w żadne obowiązki. Kiedy po raz kolejny odmówił wykonania prania, influencerka nie wytrzymała i postanowiła dać mu nauczkę.

Kiedy zapytałam męża, dlaczego nie zrobił prania, odpowiedział poirytowany, że to są moje ubrania - przyznała "mumlifechoseme".

Tiktokerka opracowała plan zemsty. Postanowiła zajmować się wyłącznie swoimi rzeczami i dzieci. Przestała prać ubrania męża, ścielić jego stronę łóżka, a nawet robić dla niego zakupy spożywcze. Na krótkim nagraniu pokazała jego półkę w lodówce, na której znajdowały się wyłącznie dwa produkty - masło i kupna sałatka.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Zemściła się na mężu. Internauci są podzieleni

Nagranie "mumlifechoseme" natychmiast obiegło media społecznościowe i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane ponad 5,8 mln razy. Internauci są podzieleni. Część osób uważa, że kobieta postąpiła bardzo dobrze. Jedna użytkowniczka serwisu przyznała nawet, że zdecydowała się na podobny krok i od tego czasu jej partner pomaga jej w obowiązkach domowych.

Pojawiły się też głosy krytyki. Niektórzy są zdania, że zachowanie tiktokerki jest po prostu wredne. Część osób napisała, że lepiej byłoby porozmawiać z partnerem o jego zachowaniu i wspólnie dojść do jakiegoś kompromisu.

A wy co sądzicie o takiej nauczce?

Znane pary, które ukrywały swoje związki. Oni długo nie przyznawali, że coś ich łączy
10 Zobacz galerię
fot. AFP/EAST NEWS

RadioZET.pl/tiktok/gazeta.pl