Zamknij

Nakryła mężczyznę na zdradzie. Tak bawił się pod nieobecność swojej partnerki

04.10.2022 12:14

Ten mężczyzna został złapany na gorącym uczynku. Film, na którym zdradza swoją partnerkę, krąży teraz w internecie. 

Nakryła mężczyznę na zdradzie. Tak bawił się pod nieobecność swojej partnerki
fot. SHUTTERSTOCK/TikTok(lex_not28)

Zdrada to jedna z częstych przyczyn rozpadu związków. Zdarza się, że mężczyzna czy kobieta otwarcie przyznają się do tego, że w ich życiu pojawiła się osoba trzecia. Czasem jednak niewierni wolą przemilczeć ten niewygodny dla nich temat. Tak też zrobił bohater tej historii. Mężczyzna jednak nie wiedział, że jego zdrada została zarejestrowana na kamerze...

Zobacz także: Wprowadziła do związku kontrowersyjne zasady. Spanie w osobnych pokojach to dopiero początek

Nakryła mężczyznę na zdradzie

Portal dailystar.co.uk dotarł do filmiku australijskiej tiktokerki. Alexis Jordan podczas zabawy w jednym z klubów przyłapała na zdradzie pewnego mężczyznę. Gdy tylko jego partnerka wyszła do toalety, ten zaczął podrywać inną kobietę. Co więcej, była to koleżanka pary!

Influencerka, niewiele myśląc, wyjęła telefon i zaczęła go nagrywać. Na wideo widać, jak mężczyzna tańczy przy brunetce, a chwilę później zaczyna się z nią całować. Alexis Jordan szuka teraz partnerki niewiernego faceta. Chce pokazać kobiecie, jak bawi się jej partner podczas jej nieobecności.

Szukam ok. 30-letniej blondynki, która 27 sierpnia bawiła się w The Avenue w Gold Coast. Byłaś w klubie ze swoim chłopakiem i koleżanką. Gdy poszłaś do łazienki, twój partner upewnił się, że nie ma cię w pobliżu i zaczął zaczepiać brunetkę, z którą przyszliście. Kiedy wróciłaś z toalety, zachowywał się tak, jakby nic się nie wydarzyło. Myślę, że powinnaś poznać prawdę - powiedziała Alexis na nagraniu.

Opublikowała nagranie ze zdradą. Internauci komentują

Nagranie tiktokerki szybko obiegło sieć. Do tej pory zostało obejrzane ponad 1,2 mln razy. Wiele osób zarzuciło Alexis to, że nie podeszła do kobiety w klubie i nie wyjawiła jej prawdy. Australijka odpowiedziała jednak, że bała się interweniować i nie chciała narażać na nieprzyjemności zarówno siebie, jak i swoją przyjaciółkę, z którą była na imprezie. Influencerka ma jednak nadzieję, że teraz uda jej się pomóc zdradzanej kobiecie.

A wy co sądzicie o tej sytuacji? Popieracie pomysł Alexis?

Zobacz także: Mama udawała ją w aplikacji randkowej. Tak znalazła idealnego mężczyznę

loader
Madonna i Sean Penn - ich związek był toksyczny
8 Zobacz galerię
fot. Splash News/EAST NEWS

RadioZET.pl/dailystar.co.uk/