Zamknij
Najwytrwalsze pary polskiego show-biznesu. To wieloletnie związki
20 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Wydawać się może, że popularność przeszkadza w tworzeniu udanych relacji, ale te gwiazdy udowadniają, że może być zupełnie inaczej. Są razem od lat.

Mówi się, że miłość i show-biznes nie idą razem w parze. Wiele związków znanych osób zakończyło się bowiem głośnym rozstaniem. Są jednak też takie pary, które stanowią wyjątek potwierdzający tę regułę. Nie tak dawno temu pisaliśmy o gwiazdorskich parach, które są razem od lat. Wśród nich znaleźli się oczywiście Jessica Biel i Justin Timberlake czy Victoria i David Beckhamowie. Okazuje się, że również w polskim show-biznesie jest sporo znanych par, które od lat wytrwale są ze sobą. Takiego stażu każdy z nas może im pozazdrościć.

Najwytrwalsze pary polskiego show-biznesu. To wieloletnie związki

Gdy myślimy o wieloletnich związkach, przychodzą nam do głowy konkretne bardzo popularne pary. Bez wątpienia należą do nich Anna i Robert Lewandowscy, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel czy Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. 

Są też jednak takie znane osoby, które nie pojawiają się na pierwszych stronach gazet, a również mogą poszczycić się wyjątkowym stażem związkowym. Należą do nich m.in. Maria Winiarska i Wiktor Zborowski, Lidla Popiel i Bogusław Linda oraz Beata Ścibakówna i Jan Englert. 

Te sześć par to tylko kilka z wielu najwytrwalszych związków w polskim show-biznesie. Niektóre z tych znanych osób są po ślubie i wytrwale wytrzymują w małżeństwie. Są też jednak tacy, którzy nie powiedzieli sobie sakramentalnego tak, ale mimo tego potrafią być ze sobą od wielu lat.

Sami zobaczcie w galerii, jakie znane osoby są w długoletnich związkach. Każdej z nich możemy pozazdrościć wytrwałości. 

Zobacz także:  Znane pary, które są razem od lat, ale nie mają ślubu. Tworzą piękne rodziny