Zamknij

To najseksowniejszy polityk na świecie? Tak uważała księżna Diana

10.02.2021 10:32

Księżna Diana starała się szczerze wypowiadać swoje zdanie. Podczas jednej z prywatnych rozmów przyznała, kogo uważa za najseksowniejszego mężczyznę na świecie.

Księżna Diana zamyślona w niebieskiej marynarce
fot. Rex Features/East News

Księżna Diana znana była ze swojego uwielbienia dla Stanów Zjednoczonych. Chętnie wyjeżdżała tam w oficjalne podróże. Wówczas spotykała się z wieloma wpływowymi ludźmi. Jednym z nich był znany inwestor, Warren Buffett. Tuż przed śmiercią Lady Di w 1997 roku spotkali się na wystawnym przyjęciu. Ucięli sobie przyjemną pogawędkę, podczas której księżna stała się naprawdę szczera. Przyznała nawet, kto jej zdaniem jest najseksowniejszym mężczyzną na świecie. Okazuje się, że to znany polityk.

Zobacz także: Wyciekł list księżnej Diany do jej kochanka. Poznajcie szczegóły ich romansu

Najseksowniejszy polityk na świecie zdaniem księżnej Diany

Szczegółami tej rozmowy Warren Buffett podzielił się w 2012 roku w rozmowie z CNBC. 

Przedsiębiorca uznał Dianę za jedną z osób, z którymi najtrudniej mu się rozmawiało. Przytoczył jednak pewną anegdotkę z ich spotkania.

Była tego dnia w Białym Domu i powiedziała, że Bill Clinton jest najseksowniejszym mężczyzną na świecie. I nie zapytałem, kto jest najmniej seksowny. Bałem się, że to mogę być ja - zaśmiał się Buffett. 

Była to oczywiście wyłącznie życzliwość z jej strony. Diana bowiem od lat przyjaźniła się z Billem Clintonem i jego żoną Hillary. 

Hillary i ja znaliśmy księżną Dianę i bardzo ją lubiliśmy. Jesteśmy głęboko zasmuceni tym tragicznym wydarzeniem. Nasze myśli i modlitwy są dziś wieczorem z jej rodziną, przyjaciółmi, a zwłaszcza jej dziećmi - mówił Clinton w oficjalnym oświadczeniu wydanym po śmierci Lady Di. 

Wy też uważacie, że Bill Clinton jest lub był przystojny?

Zobacz także: Nie uwierzycie, kto wspierał Dianę podczas separacji z Karolem. To mogło go zaboleć

Everett Collection/East News
REX Shutterstock/EAST NEWS
loader

Portal Fillgap.news wytypował 10 najseksowniejszych mężczyzn 2020 roku. Każdy z nich jest przystojny, ale w ich przypadku nie tylko wygląd się liczy.

Stylzycia.radiozet.pl/Marieclaire.com