Zamknij
Margot Robbie w czarnej sukni i z czerwoną szminką na ustach na czerwonym dywanie przed galą rozdania Oscarów
  • Jennifer Lawrence 10. Jennifer Lawrence
  • Scarlett Johansson 2. Scarlett Johansson
  • 10 Zobacz
fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Portal Fillgap.news wytypował najseksowniejsze kobiety 2020 roku. Niektóre z pań na tej liście mogą was zaskoczyć.

Koniec roku sprzyja podsumowaniom. Stąd wysyp wszelkiego rodzaju rankingów, które dotyczą także tych najpiękniejszych. Portal Fillgap.news postanowił stworzyć zestawienie najseksowniejszych kobiet 2020 roku, wybranych spośród aktorek, piosenkarek oraz modelek. Tym samym wytypował listę najgorętszych pań z show-biznesu, które są znane na całym świecie. Nie da się ukryć, że w ich przypadku wygląd to jedno, ale dobroć, talent i gust jeszcze bardziej dodają im seksapilu. Zobaczcie sami, jakie kobiety zostały okrzyknięte w tym roku najseksowniejszymi.

Najseksowniejsze kobiety 2020. Niektóre z nich mogą was zaskoczyć

Wiemy już, jacy faceci byli najseksowniejsi w 2020 roku. Teraz przyszedł czas na znane panie.

Niektóre z nazwisk na tej liście mogą was zaskoczyć. Tu jednak należy zadać sobie pytanie - co tak naprawdę świadczy o tym, że dana kobieta jest seksowna?

Nie chodzi wyłącznie o nogi czy piękny uśmiech, choć fizycznych atutów żadnej z tych kobiet nie brakuje. Na seksapil mogą wpłynąć jeszcze inne czynniki, takie jak: talent, dobroć, podejście do bliskich i fanów.

Biorąc to wszystko pod uwagę, my nie dziwimy się, że w tym rankingu znalazły się takie, a nie inne kobiety. Zobaczcie sami. Dodalibyście jeszcze kogoś do tej listy?

Zobacz także: Zaskakujące wyniki badań! Kobiety, które nie mają męża i dzieci, są szczęśliwsze!