Zamknij
Henry Cavill uśmiechnięty w garniturze na czerwonym dywanie
  • Robert Pattinson 10. Robert Pattinson
  • Brad Pitt 9. Brad Pitt
  • Bradley Cooper 8. Bradley Cooper
  • 10 Zobacz
fot. Doug Peters/Press Association/East News

Portal Fillgap.news wytypował 10 najseksowniejszych mężczyzn 2020 roku. Każdy z nich jest przystojny, ale w ich przypadku nie tylko wygląd się liczy.

Pod koniec każdego roku w mediach pojawiają się listy "tych naj". Najlepsi, najpiękniejsi, najmądrzejsi i... najseksowniejsi. Zawsze wtedy zadajemy sobie pytanie, co świadczy o tym, że ktoś uznawany jest za najseksowniejszego. Zwłaszcza jeżeli mówimy o gwiazdach. Wygląd to oczywiście jedno, ale w przypadku tych 10 panów liczy się coś jeszcze. Coś, co udowodnili w tym roku, czyli w miesiącach, gdy cały świat zajęty był pandemią koronawirusa. Zobaczcie sami, jacy wspaniali mężczyźni znaleźli się na tej liście.

Najseksowniejsi mężczyźni 2020. Okazuje się, że wygląd to nie wszystko

My już wiemy, co świadczy o tym, że facet jest najseksowniejszy. I nie chodzi wyłącznie o wygląd.

Wszyscy gwiazdorzy, którzy znaleźli się w tym zestawieniu, udowodnili, że warto zwrócić na nich uwagę. Jedni są idealnymi mężami i ojcami, inni robią niezwykłą karierę i wyznaczają trendy, a jeszcze inni pokazują, jak zajmują się domem i za każdym razem, gdy na nich patrzymy, mamy ochotę ich przytulić. To właśnie w tym roku, gdy wszyscy przebywaliśmy w domu, zaczęliśmy też zwracać większą uwagę na te wszystkie szczegóły.

Oto 10 najseksowniejszych mężczyzn 2020 roku według Fillgap.news. Dodalibyście kogoś jeszcze do tej listy? 

Zobacz także: Oto najseksowniejsze kobiety 2020 roku. Pierwsze trzy mogą was zaskoczyć