Zamknij
Doda w futrze i Radosław Majdan w kurtce jeansowej
  • Doda i Majdan Doda i Radosław Majdan
  • Mandaryna i Michał Wiśniewski Mandaryna i Michał Wiśniewski
  • Edyta Górniak i Dariusz Krupa Edyta Górniak i Dariusz Krupa
  • 10 Zobacz
fot. Maciej NABRDALIK/East News

Niektóre związki w show-biznesie są tak temperamentne, że ich późniejsze zakończenia także stają się huczne. Te rozstania gwiazd odbiły się szerokim echem w mediach. 

Są takie pary, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem mediów i fanów. Tak popularne relacje zazwyczaj głośno się kończą. Niektórzy polscy celebryci rozstali się z hukiem i do dziś ich związki odbijają się ogromnym echem w mediach. Zapewne większość z was doskonale pamięta te relacje. Niestety, o ile niektóre gwiazdy potrafią rozstać się pokojowo, w tych dziesięciu przypadkach sprawy potoczyły się zupełnie inaczej. Zobaczcie sami, jakie pary z polskiego show-biznesu rozstały się w nieprzyjemnych okolicznościach. 

Najgłośniejsze rozstania polskich gwiazd. Zakończyły się z hukiem

Jedną z najgłośniejszych afer ostatnich lat było rozstanie Dody z Emilem Haidarem. Między parą doszło do kłótni na temat pierścionka zaręczynowego wokalistki. Cała ta sprawa długo była opisywana w mediach. Pamiętacie, jak się zakończyła? 

Prawdziwym rozwodowym rekordzistą w polskim show-biznesie jest natomiast Michał Wiśniewski. Muzyk ma na swoim koncie dwie głośne relacje, które zakończyły się w nieprzyjemny sposób. Choć dziś stara się pozostawać w dobrych stosunkach ze swoimi byłymi żonami, jeszcze niedawno panował między nimi głównie chłód.

Tego typu par w polskim show-biznesie jest o wiele więcej. Zobaczcie, które pary nie rozstały się w przyjaźni. 

Zobacz także: Te znane osoby to rozwodowi rekordziści. Jedna z nich miała aż 9 mężów

loader