Zamknij
Bradley Cooper w garniturze i Irina Shayk z czarnej sukience na czerwonym dywanie przed galą rozdania Oscarów
  • Angelina Jolie i Brad Pitt Angelina Jolie i Brad Pitt
  • Irina Shayk i Bradley Cooper Irina Shayk i Bradley Cooper
  • Jennifer Garner i Ben Affleck Jennifer Garner i Ben Affleck
  • 10 Zobacz
fot. Rex Features/East News

W ostatnich latach sporo znanych par zaskoczyło nas swoimi... rozstaniami. O tych zerwaniach było najgłośniej.

Utrzymanie związku, który jest na pierwszych stronach gazet, nie należy do łatwych. O tym na co dzień przekonują się gwiazdy, które są w medialnych relacjach. Wielu jednak się to udaje. Zyskują sympatię fanów, którzy im kibicują. Niestety czasami zdarza się tak, że w pewnym momencie rzeczywistość zaczyna ich przytłaczać. Te gwiazdy ostatecznie zdecydowały się na zerwanie. Siłą rzeczy były to najgłośniejsze rozstania ostatnich lat, równie huczne jak same związki.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd minionej dekady

Zarówno w polskim, jak i zagranicznym show-biznesie, istnieją związki gwiazd, których rozpad zaskoczył wszystkich. Nic więc dziwnego, że na temat ich rozłąki było tak głośno.

Największym zaskoczeniem był oczywiście rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta. Byli jedną z najpopularniejszych par na świecie. Sielanka zakończyła się jednak po pięciu latach małżeństwa. 

Równie zaskakujące były rozstania innych hollywoodzkich par. W minionej dekadzie byliśmy świadkami m.in. zakończenia związku Channiga Tatuma i Jenny Dewan, Bradleya Coopera i Iriny Shayk oraz Jennifer Garner i Bena Afflecka. 

Również w polskim show-biznesie były dwa zaskakujące rozstania. Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwiedli się po 11 latach małżeństwa. Sporo mówiło się także na temat zerwania Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk.

Sami zobaczcie, o jakich jeszcze rozstaniach gwiazd było głośno minionej dekady. 

Zobacz także: Te gwiazdy po rozstaniu musiały ze sobą pracować. Jak sobie poradziły?

loader