Zamknij

Kobiety o tych imionach są w stanie zdobyć każdego! 11 najbardziej zmysłowych damskich imion

11.05.2020 12:22

Niektóre z nas mają imię, które jest bardziej zmysłowe pod pozostałych. Okazuje się, że to właśnie te kobiety są najbardziej rozchwytywane przez mężczyzn!

Roześmiana kobieta w niebieskiej bluzce spaceruje po osiedlu
fot. Shutterstock

Każda kobieta może być wyjątkowa i na każdą z nas gdzieś czeka druga połówka. Jak to jednak w życiu bywa, jednym z nas o wiele łatwiej przychodzą kontakty z płcią przeciwną, a inne mają nieco utrudnioną sprawę. Okazuje się, że posiadaczki tych 11 imion są prawdziwymi szczęściarzami! To one są najbardziej rozchwytywane i mogą zdobyć niemal każdego faceta. Wszystko dlatego, że mają pewne cechy charakterystyczne tylko dla swojego imienia.

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku szpiegują swoich partnerów! Zobacz, czy twoja ukochana osoba jest na tej liście

Najbardziej zmysłowe imiona damskie. Te kobiety są rozchwytywane!

Podczas, gdy niektóre z nas muszą wysilać się w relacjach z potencjalnym partnerem, innym przychodzi to o wiele łatwiej.

Okazuje się, że aż 11 kobiet ma "szczęśliwe imię", które sprawia, że taka kobieta jest rozchwytywana! Jakie to imiona i czym się cechują?

 1. Aleksandra - jest energiczna, a jednocześnie sprawia wrażenie nieuchwytnej, dzięki czemu mężczyźni nie potrafią się jej oprzeć.
 2. Alicja - uwielbia przygody i zawsze jest radosna! Optymizm aż od niej tryska, a jednocześnie nie sposób się z nią nudzić.
 3. Amelia - jest charakterna i bardzo pracowita. Nie lubi marudzić i woli działać, niż gadać, a to mężczyźni doceniają.
 4. Hanna - potulna jak baranek, cicha i wrażliwa. Potrafi jednak bronić swojego zdania w delikatny i bardzo inteligentny sposób. Ludzie ją uwielbiają, a faceci po prostu za nią szaleją. 
 5. Izabela - ma opiekuńczy charakter, lubi matkować, ale jednocześnie roztacza wokół siebie aurę domowego ogniska.
 6. Julia - miła, urocza, bardzo kobieca. Gdzie się nie pojawi, wszystkie męskie oczy są skierowane w jej stronę.
 7. Karolina - wydaje się niepozorna, ale w rzeczywistości to dziewczyna z ostrym temperamentem. Wystarczy tylko lepiej ją poznać, na początku jest bowiem bardzo tajemnicza, co kręci mężczyzn.  
 8. Maja - ma duszę romantyczki. Jest inteligentna, a jednocześnie samodzielna, dzięki czemu faceci nie muszą się nią opiekować, tylko widzą w niej bratnią duszę.
 9. Natalia - bywa kochliwa, często jest zazdrosna, ale ma w sobie pazur, który sprawia, że to faceci zalecają się do niej, nigdy na odwrót.
 10. Paulina - serdeczna, przyjacielska, dziewczyna do rany przyłóż. Każdy mężczyzna czuje, że może jej powiedzieć wszystko i nigdy nie będzie go oceniać, wręcz przeciwnie, doceni jego szczerość.
 11. Zuzanna - zawsze potrafi podkreślić swoje walory, przez co jest bardzo kobieca. Jest też delikatna i wrażliwa, a mężczyzna może przy niej poczuć się jak prawdziwy macho. 

Przyznajcie się, która z was jest szczęściarą o jednym z tych imion?

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!  

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?