Zamknij

Nadał żonie nietypowe przezwisko. Ona myśli, że jest urocze, on po prostu z niej kpi

25.04.2022 12:13
Nadał żonie nietypowe przezwisko. Ona myśli, że jest urocze, on po prostu z niej kpi
fot. Shutterstock

Ludzie w związkach często dają sobie urocze przezwiska. Ten mężczyzna postanowił jednak zakpić z żony, a ona niestety go nie rozszyfrowała.

Mężczyźni często nazywają swoje ukochane pieszczotliwie. Znajdują dla nich urocze przezwiska, którymi się posługują - nawet przez wiele lat. Podobnie jest w przypadku tej pary. Anonimowy mężczyzna pochwalił się w sieci przezwiskiem, który nadał swojej żonie. Problem polega jednak na tym, że kobieta nie zdaje sobie sprawy z podtekstu tego pseudonimu. Myśli, że jej ukochany jest dla niej miły, a ten w rzeczywistości kpi sobie z partnerki. 

Zobacz także: 4 rzeczy, które mężczyźni przestają robić po ślubie. To często kończy się rozwodem

Nadał żonie nietypowe przezwisko

Portal thesun.co.uk znalazł na Twitterze wpis jednego z mężczyzn, który podzielił się okrutnym żartem, jaki zrobił swojej żonie. Ona jednak nie jest niczego świadoma.

Żona tego mężczyzny uważa, że otrzymała od swojego ukochanego "słodkie" przezwisko. On sam przyznaje jednak, że postanowił w ten sposób wbić jej szpilę, ale ona od lat się nie zorientowała. 

Moja żona zawsze zaczyna SMS-y od: "Cześć kochanie". (...) Od kilku lat odpowiadam jej: "Mój mały, słodki Borsuczku" - napisał mężczyzna.

Wydaje wam się to urocze? Jeżeli tak, zobaczcie, co napisał dalej. 

Zobacz także: Wysłała partnerowi zdjęcie nieogolonych nóg. Takiej reakcji się nie spodziewała

Ona myśli, że nazywa ją pieszczotliwie. On z niej kpi

Mężczyzna wybrał ten pseudonim z premedytacją. Okazuje się, że borsuki tak naprawdę nie są uroczymi stworzeniami. 

Uważa, że to urocze, ale nie odkryła, że borsuki należą do najwredniejszych i najbardziej złośliwych suki**ynów na świecie - dodał internauta. 

Wpis tego mężczyzny bardzo podzielił komentujących. Niektórzy uważają to za zabawne, inni sądzą, że to nadal niezwykle uroczy pseudonim, ale są też tacy, którzy współczują nieświadomej kobiecie. 

A co wy o tym sądzicie? 

Zobacz także: Zabrał żonie jej ulubioną biżuterię. Podarował ją innej kobiecie

Gwiazdy, których związki zaczęły się od przyjaźni
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: thesun.co.uk/Twitter