Zamknij

Podczas seksu faceci zupełnie NIE zwracają uwagi na te rzeczy!

Paulina Ermel
20.07.2018 11:21
Para uprawia seks
fot. Shutterstock

Choć kobietom wydaje się, że żaden szczegół nie ujdzie ich uwadze.

W trakcie seksu kobiety chcą wyglądać perfekcyjnie i czuć się komfortowo. Wszystko ma być dopięte na ostatni guzik, a jakakolwiek fałdka na ciele czy niesforny kosmyk włosów potrafią popsuć humor. Jednak faceci kompletnie nie zwracają uwagi na takie rzeczy. Dużo ważniejsza jest dla nich przyjemność. Zobaczcie, na co mężczyźni zupełnie nie zwracają uwagi podczas seksu. ;)

Depilacja. Nie zawsze musisz być idealnie gładka, aby cieszyć się seksem. Twój mężczyzna na pewno nie będzie miał problemu z tym, że raz na jakiś czas darujesz sobie depilację bikini.

Krzyki. Mężczyźni lubią, kiedy kobiety pokazują, że jest im dobrze. Dlatego jeżeli "jesteś głośna" w łóżku, to idealnie!

Wyraz twarzy. Nie martw się, facet nie zwraca uwagi na to, jaką masz minę, kiedy dochodzisz. A nawet jeśli zwraca, z pewnością podoba mu się to, co widzi.

Czas, którego potrzebujesz, żeby uzyskać orgazm. Dla twojego faceta najważniejsze jest, abyś osiągnęła spełnienie. Dlatego też będzie się z tobą kochał tak długo, jak to potrzebne.

Prośby. Boisz się, że jeśli pokierujesz swojego faceta w łóżku, będzie mu to przeszkadzało? Absolutnie! Wręcz wskazane jest, żebyś powiedziała mu, jak ma działać, aby było ci dobrze.

Zobacz także: Dobra wiadomość dla zazdrośnic. Ich cecha dobrze wpływa na jeden aspekt związku

Zobacz, dlaczego możesz nie mieć ochoty na seks:

Zagłosuj

Jak często uprawiasz seks?

Liczba głosów:

Autor: Paulina Ermel