Internauci twierdzą, że jest zbyt brzydki, by mieć taką żonę. Robi furorę na TikToku odpowiadając hejterom

13.10.2022 12:09

Scott i Divine od kilku lat tworzą udany związek, a swoim uczuciem chętnie chwalą się w mediach społecznościowych. Część internautów uważa jednak, że mężczyzna... jest nieatrakcyjny dla tak pięknej żony. Ten zdaje się jednak nic sobie z tego nie robić i odważnie odpowiada hejterom.

Para z TikToka
fot. instagram.com/divinerapsing

Historia Scotta i Divine to gotowy scenariusz filmowy. A także doskonały dowód na to, że wygląd nie powinien nigdy grać pierwszej roli podczas poszukiwania drugiej połówki. Para poznała się kilka lat temu przez internet, a dzisiaj stanowi szczęśliwe małżeństwo. I choć niektórzy obserwatorzy uważają, że mężczyzna nie jest zbyt atrakcyjny i nie pasuje do tak pięknej kobiety, zakochani nic sobie z tego nie robią. I na każdym kroku udowadniają, że nic nie jest w stanie zniszczyć ich relacji.

Mówią, że jest za brzydki dla tak pięknej żony

Scott pochodzi z Houston w Teksasie. Swoją żonę - Divine z Filipin - poznał zupełnie przypadkowo. Kobieta w 2017 roku niechcący wysłała mu wiadomość na Facebooku, myśląc, że jest on kimś innym. Po kilku rozmowach oboje podjęli decyzję o tym, że chcą spróbować stworzyć związek na odległość.

W listopadzie tego samego roku Scott odwiedził kobietę na Filipinach, a niedługo później się jej oświadczył. Kontynuowali związek na odległość przez 4 lata, aż Divine przeniosła się do USA. Tutaj wzięli ślub, a od 2021 roku publikują też filmu na TikToku, gdzie chwalą się swoim związkiem. Niestety pod ich nagraniami nie brakuje komentarzy ludzi, którzy nie wierzą, że łączy ich prawdziwe uczucie.

Niektórzy uważają, że Divine jest ze Scottem dla pieniędzy lub też dla zielonej karty, która pozwoli jej zostać w USA. Skąd taki pomysł? Otóż internauci sugerują, że mężczyzna nie jest wystarczająco atrakcyjny dla tak pięknej kobiety.

Ta dziewczyna go wykorzystuje. Smutne, że on tego nie zauważa.
 
Nie uwierzę, że jest z tobą z miłości - brzmią niektóre wpisy.

Zobacz także: Ta para jest ze sobą dwa lata i jeszcze nigdy się nie całowała. Teraz zdradziła, dlaczego

Scott cierpi bowiem na przewlekłą chorobę autoimmunologiczną zwaną twardziną skóry. Jej pierwsze objawy zaobserwował w wieku 13 lat. Od tego czasu też zmienił się nieco jego wygląd. Mężczyzna jednak wierzy, że nie będzie gorzej.

Jesteśmy po prostu dwojgiem normalnych ludzi… Zawsze znajdzie się ktoś, kto nie będzie myślał tylko o twoim wyglądzie - powiedział Scott w odpowiedzi na negatywne komentarze obserwatorów.

Mężczyzna odpowiada hejterom na TikToku

W zamieszczonym na TikToku filmie, który zgromadził 14 tys. wyświetleń, para zdradziła najdziwniejsze pytania, jakie zadają im w internecie nieznajomi. Niektórzy pytają o to, czy są prawdziwą parą, ale są też tacy, którzy idą dalej i dopytują o ich aktywność seksualną.

W odpowiedzi na tego typu zaczepki para zamieszcza niewinne, ale jednocześnie nieco złośliwe uwagi. Kiedy jedna z osób uznała, że Divine jest piękna, ale jednocześnie "bardzo młoda", Scott odpowiedział: "Nie daj się zwieść swoim oczom, jest o wiele starsza, niż myślisz".

I choć nie brakuje hejterów, znaleźli się też tacy, którzy z całego serca kibicują parze.

Wow, oboje macie taką klasę! Naprawdę bardzo miła para.
 
Jesteście uroczą parą - piszą inni.

Źródło: Daily Mail

loader
Gwiazdy, których związki zaczęły się od przyjaźni
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News