Zamknij

Seks w czasie pandemii może być bezpieczny. Miley Cyrus ma na to patent

14.01.2021 14:12
Miley Cyrus uśmiechnięta w białym topie i ze spinką we włosach
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Miley Cyrus jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych artystek na świecie. Teraz zdradziła swój patent na seks... w czasie pandemii.

Pandemia sprawiła, że wszyscy musieliśmy nauczyć się funkcjonowania w nowej rzeczywistości. Wielu ludzi zaczęło się zastanawiać nawet, czy seks w dobie koronawirusa jest bezpieczny. Oczywiście nie chodzi o stosunek z partnerem, a raczej o zbliżenia z nowo poznanymi osobami. I tak przez miesiące pandemii ludzie zaczęli radzić sobie także pod tym względem. Teraz Miley Cyrus, która jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd na świecie, zdradziła swój patent na seks w czasach epidemii koronawirusa.

Zobacz także: Pandemia przyczyniła się do niebezpiecznego zjawiska. Przez to rozpadają się związki

Miley Cyrus o seksie w czasie pandemii. Ma na to ciekawy sposób

Zakaz współżycia w czasach pandemii stał się jednym z największych problemów, z jakim ludzie musieli się zmierzyć. W Wielkiej Brytanii w związku z tym powstały nawet "bańki wsparcia" dla singli. Miley Cyrus znalazła jednak inny sposób na to, jak poradzić sobie z tym problemem.

Artystka w audycji "The Howard Stern Show" przyznała, że stara się stosować do wszystkich obostrzeń. Również tych związanych z seksem, ponieważ nie chce narażać siebie i innych na zakażenie. Ma jednak pewien sposób na to, jak poradzić sobie z tego typu potrzebami.

Często uprawiam seks przez FaceTime - to najbezpieczniejszy sposób. Nie da się w ten sposób ukryć, że ma się COVID - zdradziła Miley.

Cyrus następnie podkreśliła, jak ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa sobie i innym w dobie pandemii koronawirusa. Przede wszystkim dlatego, że w łóżku powinniśmy czuć się komfortowo i nie bać się o zakażenie. Dzięki temu też szybciej możemy poradzić sobie z tym problemem. 

Na pewno nie zamierzam robić niczego, co byłoby nieodpowiedzialne dla mnie lub innych. To po prostu śmieszne, że ludzie nie podejmują pewnych środków ostrożności, żeby zapewnić sobie nawzajem bezpieczeństwo - dodała.

Zgadzacie się z Miley?

Zobacz także: Chcesz wyglądać o 10 lat młodziej? Twój ukochany może ci w tym pomóc

Niektóre znaki zodiaku są naprawdę ogniste w łóżku! Sprawdź, czy też jesteś na tej liście.