Zamknij
Mieli romans z nianiami swoich dzieci. Jude Law nawet dwa razy
  • Jude Law Jude Law
  • Robin Williams Robin Williams
  • Mick Jagger Mick Jagger
  • 8 Zobacz
fot. Rex Features/East News

Trudno powiedzieć, co takiego jest w nianiach, że przyciągają mężczyzn jak magnes. Ci znani panowie mieli romans z opiekunkami swoich dzieci.

Niektórzy mężczyźni są skłonni do zdrady. Nie potrafią powstrzymać się od skoku w bok, a powód do niego mogą znaleźć na każdym kroku. Szczególnym zainteresowaniem mężczyzn cieszą się... nianie ich dzieci. Choć trudno powiedzieć, co takiego jest w opiekunkach, że mężczyźni je uwielbiają, ci panowie mieli do nich szczególną słabość. Oto znani mężczyźni, którzy zdradzili partnerki z nianiami swoich dzieci. 

Mieli romans z nianiami swoich dzieci

Kult niani jest mocno widoczny głównie w amerykańskim show-biznesie. To właśnie tamtejsi gwiazdorzy najczęściej decydują się na skok w bok z opiekunką swoich dzieci. Również na europejskim podwórku da się jednak znaleźć aktorów lub muzyków, którzy postanowili zdradzić partnerki z takimi osobami. 

Psycholodzy od lat zastanawiają się, dlaczego nianie są aż tak ponętne dla mężczyzn. Jedni mówią o tym, że chodzi o chęć pokazania dominacji nad podwładną. Jeszcze inni po prostu uważają, że mężczyźni sami czują się przy opiekunkach jak mali chłopcy. 

Niezależnie od tego, jaka może być tego przyczyna, ci znani mężczyźni zdecydowali się na skok w bok z nianią swoich dzieci. 

Zobacz także: Tiktokerka ujawnia znaki świadczące o zdradach jej męża. Ostrzega przed tym inne kobiety

loader