Zamknij

Miał pretensje, że nie założyła szpilek na randkę. To nie koniec zarzutów

27.07.2022 11:30

Umówiła się na randkę z mężczyzną. Takiego toku spraw jednak się nie spodziewała. W pewnym momencie zaczęła się zastanawiać, co w ogóle robi na tym spotkaniu.

Miał pretensje, że nie założyła szpilek na randkę. To jednak nie koniec
fot. Shutterstock

Nie każda pierwsza randka należy do udanych. To właśnie takie spotkanie może nam pokazać, czy warto dać szansę drugiej osobie, czy może lepiej odpuścić taką znajomość. W tym drugim przypadku może być naprawdę nieprzyjemnie, o czym przekonała się ta tiktokerka. Umówiła się na randkę z mężczyzną, który niemal przez całe spotkanie był dla niej niemiły. W dodatku jego argumenty były naprawdę absurdalne. Sami zobaczcie, co mu się nie podobało.

Zobacz także: Poszła na obiecującą randkę. Nie spodziewała się, że usłyszy coś takiego

Miał pretensje, że nie założyła szpilek na randkę. To jednak nie koniec

Portal thesun.co.uk dotarł do nagrania tiktokerki @itscaysie. Internautka opowiedziała o nieprzyjemnej randce, na której niedawno była. 

Umówiła się z tym mężczyzną na minigolfa. Wydawać by się mogło, że jest to randka z kategorii tych sportowych. Właśnie dlatego postawiła na wygodne buty. To oburzyło jej towarzysza. 

Wkurzył się za to, że nie założyłam szpilek... do minigolfa... - opowiedziała w filmiku.

To jednak nie koniec absurdalnych zarzutów tego faceta. Już na samym początku spotkania był zirytowany ceną atrakcji, którą wybrała tiktokerka. 

Mówił o wolności finansowej, jak bardzo się cieszy, że może robić, co chce, ponieważ dobrze zarabia, ma dobrą pracę i może pozwolić sobie na własny dom i samochód. (...) Podeszliśmy do kasy, a kasjerka powiedziała, że musimy zapłacić 14 dolarów od osoby. Był w szoku - mówi tiktokerka.

Okazało się, że mężczyzna uznał, że to za dużo za cały dzień minigolfa. Choć tiktokerka proponowała, że zapłaci za siebie, mimo swojego narzekania postanowił pokryć rachunek. Potem znalazł sobie jednak inny powód do marudzenia. Tym razem nie mógł przeboleć, że kobieta nie oglądała "Gwiezdnych wojen". Przez 30 minut tłumaczył jej, dlaczego powinna nadrobić zaległości. 

Zobacz także: Mężczyzna odwołał randkę. Powód oburzył internautów

Krytykował ją przez całą randkę. Potem chciał się z nią ponownie umówić

Można było odnieść wrażenie, że mężczyzna nie jest zadowolony z tej randki. Tym bardziej tiktokerkę zaskoczyły jego słowa, gdy się żegnali. Stwierdził bowiem, że nie może doczekać się ponownego spotkania z nią. Kobieta jednak nie wyraża aż takiego entuzjazmu.

Internauci, którzy skomentowali filmik tiktokerki, uważają, że przynajmniej wie, z kim miała do czynienia. 

Przynajmniej pokazał ci, kim jest. Większość mężczyzn zachowuje się tak po kilku latach.

 

Pierwsze randki, na których pokazują wszystkie swoje "czerwone flagi", są błogosławieństwem. 

 

Kochanie, dlaczego go nie porzuciłaś po pierwszych 10 minutach?

A co wy o tym sądzicie? 

Zobacz także: Syndrom wypalenia randkowego to powszechne zjawisko. Na czym polega i jak mu zaradzić?

loader
Najgorsze randki w wykonaniu gwiazd. Nie wspominają ich dobrze
8 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: thesun.co.uk/TikTok