Zamknij

Mężczyźni w kobietach najbardziej nie lubią tych ośmiu rzeczy

Agnieszka Moczyróg
29.05.2017 12:34
Kobieta
fot. Pixabay

Panowie w swoich ocenach byli bardzo surowi i niezwykle konkretni. 

Mężczyźni zdradzili, jakie kobiety i które ich zachowania są dla nich nie do zaakceptowania. Portal Dailystar.co.uk zebrał wypowiedzi mężczyzn, którzy w serwisie Reddit.com napisali, co sprawia, że kobieta nie ma szans na kolejną randkę.

Na pierwszym miejscu znalazło się palenie papierosów. Okazuje się, że panie trzymające w ręku papierosa wcale nie wyglądają seksownie, a wręcz przeciwnie. Co więcej, panowie nie są w stanie zaakceptować zapachu dymu tytoniowego. 

giphy-downsized (12)

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach?

Na drugim miejscu znalazły się kobiece stopy, a dokładnie umieszczanie ich w przedziwnych miejscach, jak na przykład na desce rozdzielczej podczas jazdy samochodem. Miejsce na niechlubnym podium zamykają kobiety pozbawione ambicji. 

Pisz muzykę, przeprowadzaj badania, graj w piłkę nożną. Wszystko mi jedno co to będzie, rób po prostu coś, żeby sobą zainteresować - napisał jeden z internautów, a jego wypowiedź przytacza Dailystar.co.uk. 

Na czwartej pozycji znalazły się brzydkie zęby. Pożółkłe i krzywe skutecznie powstrzymują mężczyzn przed bliższym poznaniem. Kolejną rzeczą, która im przeszkadza jest nieświeży oddech. Na szóstym miejscu panowie ulokowali kobiety z krótkimi włosami. Choć oczywiście są mężczyźni, którzy wprost przepadają za takimi fryzurami, okazuje się, że większość wypowiadających się panów woli kobiety, które mogą pochwalić się bujną czupryną. 

Pocieszający jest fakt, że mężczyźni zwracają uwagę nie tylko na wygląd. Na siódmym miejscu znalazły się błędy gramatyczne. Okazuje się, że dla panów ma jednak znaczenie, co kobieta ma do powiedzenia.

Ostatnie miejsce w rankingu jest dość zaskakujące. Na drugą randkę nie mają szans kobiety, które stronią od książek. Jak widać, panowie w swoich ocenach byli niezwykle surowi i wiele wskazuje na to, że nie tak łatwo ich zadowolić. 

Zagłosuj

Zgadzasz się z tym zestawieniem?

Liczba głosów: