Zamknij

Mężczyźni o tych imionach są najtrudniejsi. Życie z nimi nie jest proste

27.08.2020 07:59
Para
fot. Shutterstock

Te imiona noszą mężczyźni, którzy lubią komplikować nam życie. Są trudni, a związek z nimi nie jest usłany różami.

Każde imię niesie za sobą jakieś znaczenie. Często rodzice podczas nadawania dzieciom imion właśnie tym się kierują. Osoby o poszczególnych imionach mają też konkretne cechy, które mogą być kojarzone z danym imieniem.

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że kobiety o takich imionach są dość trudnymi żonami, a relacja z nimi nie należy do prostych. A którzy mężczyźni są równie trudni? To również ma związek z imionami!

Mężczyźni o tych imionach są najtrudniejsi

Wiele osób wchodząc w związek zwraca dużą uwagę na imię swojego partnera. I dobrze! Niektóre imiona mówią o człowieku więcej niż nam się wydaje. Portal Papilot zebrał dane na temat imion, które noszą najtrudniejsi mężczyźni. Domyślacie się o jakie chodzi?

Wojtek

Wojciech może być trudnym partnerem ze względu na swoją zazdrość. Nie ufa mężczyznom, którzy kręcą się wokół jego partnerki. I przede wszystkim manifestuje ten brak zaufania.

Bartosz

To przede wszystkim wymagający typ. Bardzo dużo wymaga, ale niewiele od siebie daje. Bartosz nie umie też za bardzo okazywać uczuć, co sprawia, że związek z nim staje się ciężki.

Jacek

Jacek błyskawicznie zaczyna czuć do obiektu swoich zainteresowań mocne uczucie. Niestety nie jest też on zbyt trwałe. Jacek nie boi się zakochać na nowo, dlatego też w jego życiu może pojawić się sporo kobiet.

Jarek

Jarosław przede wszystkim lubi oceniać innych. I często jego oceny są krzywdzące. W dodatku jest perfekcjonistą i wszystko musi być tak, jak on chce. Życie z nim jest bardzo ciężkie.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!