Zamknij

Mężczyzna odwołał randkę. Powód oburzył internautów

15.07.2022 13:07

Pewna para miała iść na pierwszą randkę, ale niedługo przed spotkaniem mężczyzna postanowił je odwołać. Powód, dla którego zdecydował się na taki krok, oburzył internautów. "Dziewczyno, byłaś dla niego za miła" - piszą użytkownicy TikToka.

Mężczyzna odwołał randkę. Powód oburzył internautów
fot. SHUTTERSTOCK

Tinder to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych, która zrzesza miliony użytkowników z całego świata. Wielu osobom za jej pośrednictwem udało się znaleźć swoją drugą połówkę. Nie wszyscy jednak mają tak pozytywne doświadczenia. Niektórzy na Tinderze poznali osoby, o których chcieliby teraz jak najszybciej zapomnieć. Tak też było w przypadku pewnej tiktokerki o imieniu Sarah. Mężczyzna, z którym miała iść na pierwszą randkę, odwołał spotkanie. Powód zaskakuje.

Zobacz także: Zaręczyli się po dwóch dniach znajomości. A to miał być tylko wakacyjny romans

Mężczyzna odwołał randkę. Powód oburzył internautów

Ostatnio tiktokerka "charliesmom_gotitgoingon" podzieliła się z obserwatorami pewną historią ze swojego życia. Kobieta poznała na Tinderze mężczyznę. Najwidoczniej parze dobrze się ze sobą rozmawiało, bo po czasie postanowiła się spotkać. Jednak chłopak na niedługo przed pierwszą randką odwołał ją. Powodem okazał się... wygląd kobiety.

Sarah w krótkim nagraniu, które opublikowała w sieci, pokazała wiadomość od mężczyzny. Ten napisał jej, że kobieta po ciąży ma obwisłą skórę na brzuchu, która bardzo mu przeszkadza. Z tego powodu odwołuje pierwszą randkę. Chłopak podziękował również Sarah za to, że jest tak wyrozumiała. Tiktokerka odpisała mu, że nie ma problemu, po czym ironicznie dodała, że miło było go poznać.

W wiadomościach przewija się też zdjęcie kobiety, które wysłała chłopakowi przed spotkaniem i na podstawie którego uznał, że ma obwisłą skórę.

Odwołał randkę z powodu wyglądu kobiety. Internauci nie mają dla niego litości

Nagranie Sarah, które zamieściła na swoim profilu na TikToku, spotkało się z ogromnym odzewem. Internauci są oburzeni zachowaniem mężczyzny. Wiele osób napisało, że kobieta na zdjęciu wygląda fantastycznie i wcale nie ma obwisłej skóry na brzuchu. Inni dodali też, że według nich tiktokerka była zbyt miła dla chłopaka i powinna go potraktować ostrzej. 

A wy co o tym sądzicie?

Zobacz także: Mają jednego syna i nie doczekali się wnuków. Teraz chcą go pozwać 

loader
Burzliwe związki gwiazd: rozstawali się i wracali do siebie wiele razy
8 Zobacz galerię
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

RadioZET.pl