Zamknij

"Metoda szeptu" podbija TikToka. Tak zdobędziesz każdego faceta

09.09.2022 15:49

TikTok jest pełen porad związkowych, które warto wprowadzić w życie, gdy mamy kogoś na oku. Jedną z nich jest "metoda szeptu". Zobacz, na czym polega.

"Metoda szeptu" pomoże ci zdobyć faceta. Wystarczy, że sobie go zwizualizujesz
fot. Shutterstock

Miłość jest uczuciem, które często wiąże się z metafizyką. Ludzie chętnie sprawdzają, czy są sobie przeznaczeni np. na podstawie znaków zodiaku. Niektórzy wierzą nawet w prawo przyciągania, które jest prostym sposobem na spełnienie najszczerszych pragnień. Okazuje się, że można go wykorzystać w tzw. metodzie szeptu, która podbija TikToka. Dzięki niej bez wątpienia przyciągniemy do siebie idealną drugą połówkę.

Zobacz także: Ta tiktokerka dzieli się z fanami sztuczkami randkowymi. Dzięki nim zdobędziesz każdego faceta

"Metoda szeptu" pomoże ci zdobyć każdego faceta

Tiktokerzy oszaleli na punkcie techniki nazywanej "metodą szeptu". Okazuje się, że przy jej pomocy jesteśmy w stanie zdobyć każdego faceta.

Portal kobieta.pl donosi, że najważniejszą rzeczą w tej metodzie jest tzw. manifestacja. Jest to mechanizm autosugestii, który polega na wielokrotnym powtarzaniu najskrytszych pragnień. Następnie należy wierzyć w to, że wszystko, co sobie zamarzymy, przyniesie upragnione rezultaty. 

Dlatego warto jak najczęściej ćwiczyć "metodę szeptu" - zwłaszcza gdy mamy kogoś na oku. Zobaczcie, jak stosować tę metodę krok po kroku.

Zobacz także: Chcesz poderwać faceta? Te rzeczy działają na niego jak magnes

Zwizualizuj sobie randkę - "metoda szeptu" podbija TikToka

Jeżeli masz na oku wybranka swojego serca, powinieneś go sobie zwizualizować. Najlepiej wyobraź sobie, że jesteś z nim na randce. Zastanów się, jak wygląda i jak pachnie. Postaraj się wyobrazić też, jak wygląda i brzmi całe otoczenie - np. wystrój restauracji oraz muzyka płynąca z głośników.

Gdy już twoja wizja stanie się realistyczna, zacznij szeptać swojemu wymarzonemu mężczyźnie do ucha pewne sugestie. Zasugeruj mu, żeby zabrał cię na wymarzoną randkę lub przysłał SMS-a. Dzięki temu przyciągniesz te sytuacje do siebie. 

Wydaje się skomplikowane? W rzeczywistości jest o wiele prostsze, niż myślisz. 

Zobacz także: 7 błędów, które kobiety popełniają, gdy chcą zdobyć faceta. To go odstraszy

loader
Znane pary, które ukrywały swoje związki. Oni długo nie przyznawali, że coś ich łączy
10 Zobacz galerię
fot. AFP/EAST NEWS

Źródło: kobieta.pl/TikTok