Zamknij

Meghan i Harry poznali się wcześniej, niż wszyscy myśleli. Wielu ludzi szuka miłości w ten sposób

03.09.2021 12:53
Meghan i Harry poznali się wcześniej, niż wszyscy myśleli
fot. AFP/EAST NEWS

Według oficjalnych informacji Meghan i Harry poznali się na randce w ciemno. Teraz okazuje się, że ich znajomość na początku wyglądała nieco inaczej.

Historia Meghan i Harry'ego do pewnego czasu nieco przypominała bajkę Disneya. Aktorka po rozwodzie poznała księcia i połączyło ich płomienne uczucie. Jeszcze kilka lat temu królowa nie wyraziłaby zgody na ich związek, ale dla dobra wnuka się na niego zgodziła. Mówiło się też o niesamowitych okolicznościach, w jakich się poznali - przyjaciółka miała bowiem urządzić dla nich randkę w ciemno. Teraz okazuje się, że początki ich znajomości były nieco inne. W rzeczywistości poznali się dzięki... Instagramowi.

Zobacz także:  Harry zdradził, jak wyglądała jedna z jego pierwszych randek z Meghan. "Pisaliśmy SMS-y"

Meghan i Harry poznali się wcześniej, niż wszyscy myśleli

Oczywiście historia, że Harry i Meghan poznali się dzięki wspólnej przyjaciółce, w jakiś sposób jest prawdziwa. Aktorka i książę na pierwszej randce spotkali się właśnie dzięki niej. Wcześniej jednak mieli kontakt dzięki portalom społecznościowym. 

Specjalistka ds. rodziny królewskiej, Katie Nicholl, w rozmowie z "The Sun" powiedziała, że Meghan i Harry poznali się na Instagramie. Oboje zaczęli obserwować swoje profile i to właśnie tam nawiązali pierwszy kontakt. 

Jak podaje portal marieclaire.com, książę co prawda nie mógł mieć swojego oficjalnego konta na Instagramie, założył jednak prywatny profil o nazwie @SpikeyMau5. To właśnie z niego obserwował Meghan i nawet zostawiał serduszka pod niektórymi jej zdjęciami. Aktorka jego konto zaczęła obserwować już w 2016 roku. 

Następnie Markle poprosiła Violet von Westenholz, żeby umówiła ją na randkę z księciem. Przyjaciółka tym samym oficjalnie przypieczętowała ich znajomość. Tuż po tym spotkaniu Meghan udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie cukierka firmy Love Hearts z napisem "Kiss Me". 

Lovehearts in London - napisała w poście. 

Czy to nie urocza historia? 

Zobacz także:  Problem, przez który byłe dziewczyny zerwały z Harrym. Teraz zmaga się z nim Meghan

Meghan Markle na Instagramie
fot.

IMP Features/East News

Meghan Markle i książę Harry - historia związku

Pierwsze plotki na temat rzekomego związku gwiazdy "Suits" i brytyjskiego księcia pojawiły się pod koniec października 2016 roku. Miesiąc później natomiast Pałac Buckingham oficjalnie potwierdził ich relację. 

W listopadzie 2017 roku ogłoszono zaręczyny pary. Ślub Meghan i Harry'ego odbył się 19 maja 2018 roku na zamku w Windsorze. Rok później na świat przyszedł ich syn Archie. Na początku 2020 roku para ogłosiła, że rezygnuje z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej i przeprowadza się do Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam 4 czerwca 2021 roku przyszła na świat ich córka Lilibet Diana. 

Obecnie Meghan i Harry nie są w najlepszych stosunkach z rodziną królewską. Choć książę był obecny w Londynie na pogrzebie księcia Filipa i odsłonięciu pomnika księżnej Diany, Windsorowie mają do niego żal o wywiad, którego udzielił wraz z żoną dla Oprah Winfrey. Sussexowie opowiedzieli w nim o problemach, z jakimi zmagali się, gdy mieszkali w Anglii oraz o tym, że nie otrzymali pomocy ze strony rodziny. 

Zobacz także:  Książę Filip nie chciał, żeby Harry żenił się z Meghan. Nie uwierzycie, co powiedział wnukowi

Źródło: marieclaire.com/thesun.co.uk