Zamknij

Meghan i Harry pokłócili się ze znaną i uwielbianą parą. "Ta przyjaźń nie przetrwała"

22.07.2022 09:40
Meghan i Harry mają konflikt z Beckhamami? Nie spodobało im się zachowanie Victorii
fot. Kirsty O'Connor/Press Association/East News

Meghan i Harry nie mają wielu przyjaciół w Wielkiej Brytanii. Mieli pokłócić się nawet ze znaną parą, która wcześniej była im przychylna. Chodzi o Beckhamów.

Odkąd Harry i Meghan zdecydowali się odejść z rodziny królewskiej, ich wizerunek w Wielkiej Brytanii dość mocno ucierpiał. Oliwy do ognia dolał niesławny wywiad, którego udzielili w programie Oprah Winfrey. Wyrazili się wówczas niepochlebnie na temat rodziny królewskiej, co znacznie pogorszyło ich relacje z bliskimi Harry'ego. Teraz na jaw wychodzą kolejne niewygodne dla nich fakty. Okazuje się bowiem, że jeszcze w Wielkiej Brytanii mieli pokłócić się ze znaną i lubianą przez wszystkich parą - Victorią i Davidem Beckhamami. 

Zobacz także: Harry wspomina początek związku z Meghan. "Znalazłem bratnią duszę"

Meghan i Harry mają konflikt z Beckhamami? Nie spodobało im się zachowanie Victorii

Victoria i David Beckhamowie to para znana na całym świecie. Są też wyróżniani przez rodzinę królewską i zapraszani na różne uroczystości na dworze. Byli obecni także na ślubie Meghan i Harry'ego.

Po royal wedding media donosiły o zażyłych relacjach obu par. Victoria i David mieli zaprzyjaźnić się z księciem i jego wybranką. Teraz jednak na jaw wychodzą przykre fakty. Portal mirror co.uk, powołując się na najnowszą książkę Toma Bowera pt. "Revenge: Meghan, Harry and the war between the Windsors", donosi, że pary miały się pokłócić jeszcze przed wyjazdem Sussexów z Wielkiej Brytanii. 

Harry i Meghan mieli obsesję. Każdej nocy przeszukiwali internet, żeby przeczytać doniesienia prasowe i wpisy trolli w mediach społecznościowych. (...) Byli przekonani, że jako osoby głoszące dobro byli prześladowani przez kłamstwo i rasizm, czuli się ofiarami nawet najłagodniejszej krytyki - portal mirror.co.uk cytuje słowa Toma Bowera. 

To przerodziło się w obsesyjne szukanie "donosicieli". Okazuje się, że w pewnym momencie Meghan miała oskarżyć Victorię o przekazywanie wszystkiego mediom. 

Zobacz także: Meghan Markle w eleganckim kombinezonie, który skądś kojarzymy. Wzorowała się na Kate

Victoria Beckham jest niedyskretna? Szokujące fakty ujrzały światło dzienne

Harry i Meghan przestali czuć się pewnie w towarzystwie ludzi, z którymi się spotykali. Ostatecznie księżna miała stwierdzić, że nie mogą ufać Victorii Beckham. To miało doprowadzić do ostrej wymiany zdań pomiędzy Harrym a Davidem. 

Niestabilność Harry'ego podsyciła obawy Meghan, że ich przyjaciele są informatorami mediów. W szczególności o brak dyskrecji podejrzewała Victorię Beckham. (...) Harry zadzwonił do Davida Beckhama, aby przekazać to oskarżenie. Ten był oburzony i odrzucił oskarżenia, których ta przyjaźń nie przetrwała - napisał Tom Bower.

Myślicie, że coś jest na rzeczy? Victoria i David już dawno nie byli widziani w towarzystwie Harry'ego i Meghan, choć regularnie odwiedzają zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, gdzie aktualnie mieszka para książęca. 

Zobacz także: Co księżna Diana uważałaby na temat Kate i Meghan? Bliska jej osoba odkrywa karty

Przyjaźń w show-biznesie - te gwiazdy łączą wyjątkowe więzi
10 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News

Źródło: mirror.co.uk