Zamknij

Meghan miała konkretny cel, wychodząc za księcia. Coś jednak nie poszło po jej myśli

25.07.2022 09:08

Meghan Markle miała zaplanować swój ślub z księciem Harrym. Wydawać się mogło, że wszystko szło po jej myśli, ale w pewnym momencie zaczęły się schody.

Meghan Markle chciała wyjść za księcia Harry'ego. Miała w tym konkretny cel
fot. Voetbal International/East News

Meghan Markle od pewnego czasu nie ma zbyt pozytywnego wizerunku w światowych mediach. To właśnie aktorkę wszyscy oskarżają o to, że książę Harry odszedł z rodziny królewskiej i nie utrzymuje dobrych relacji ze swoimi bliskimi. Oliwy do ognia dolewają nowe fakty dotyczące Sussexów, a przede wszystkim Meghan. Światło dzienne ujrzała bowiem książka Toma Bowera, w której biograf zdradza sporo pikantnych szczegółów dotyczących amerykańskiej aktorki i jej planów związanych z rodziną królewską.

Zobacz także: Meghan i Harry pokłócili się ze znaną i uwielbianą parą. "Ta przyjaźń nie przetrwała"

Meghan Markle chciała wyjść za księcia Harry'ego. Miała w tym konkretny cel

Zanim Meghan Markle wstąpiła do rodziny królewskiej, była gwiazdą serialu "W garniturach". Produkcja zyskała jednak na popularności dopiero wtedy, gdy aktorka zaczęła spotykać się z księciem Harrym. Zdaniem królewskiego eksperta właśnie rozgłos był jej największym celem. 

Biograf rodziny królewskiej, Tom Bower, wydał ostatnio książkę pt. "Revenge: Meghan, Harry and the war between the Windsors". Z tej okazji gościł w programie "Good Morning Britain". Portal dailymail.co.uk, który cytuje jego słowa, donosi, że Meghan Markle miała zaplanować swój ślub z księciem Harrym. Dzięki temu chciała zdobyć światową popularność. 

Myślała, że rodzina królewska będzie jak Hollywood. (...) Trudno powiedzieć, że była popularną aktorką, bo nie była, była trzeciorzędną aktorką - "W garniturach" oglądało tylko milion osób - dailymail.co.uk cytuje słowa Bowera.

Choć prowadzący "Good Morning Britain" nie zgodzili się ze słowami pisarza, twierdząc, że Meghan była znana w Hollywood, ten przytoczył konkretne argumenty na potwierdzenie swojej tezy. 

Dopóki nie poznała Harry'ego, nawet Graydon Carter, redaktor "Vanity Fair", który miał napisać o niej artykuł, nigdy o niej nie słyszał i nigdy nie słyszał o "W garniturach" - dodał Bower.

Zdaniem Bowera Meghan mocno się jednak przeliczyła. Choć rodzina królewska powitała ją z otwartymi ramionami, aktorka spodziewała się czegoś innego. 

Zdała sobie sprawę, że rodzina królewska to mnóstwo pracy, za którą jest niewielka nagroda - pisze dailymail.co.uk, powołując się na słowa biografa.

A co wy sądzicie na ten temat? 

Zobacz także: Harry wspomina początek związku z Meghan. "Znalazłem bratnią duszę"

Związek Meghan i Harry'ego

Meghan poznała Harry'ego dzięki wspólnym przyjaciołom. Aktorka twierdzi, że nie miała wówczas pojęcia, jak wielką rangę ma brytyjska rodzina królewska. Jej związek z księciem jednak rozwinął się bardzo szybko i został oficjalnie potwierdzony w listopadzie 2016 roku. 

Rok później ogłoszono zaręczyny pary. Ślub Meghan i Harry'ego odbył się 19 maja 2018 roku na zamku w Windsorze. Dokładnie rok później na świat przyszedł ich syn Archie. Na początku 2020 roku zakochani ogłosili, że zamierzają odejść z rodziny królewskiej i przeprowadzili się do Los Angeles. Tam przyszła na świat ich córka Lilibet Diana. 

Zobacz także: Co księżna Diana uważałaby na temat Kate i Meghan? Bliska jej osoba odkrywa karty

loader
Mezalianse w rodzinie królewskiej. Oni zakochali się w zwykłych osobach
9 Zobacz galerię
fot. Alberto Pezzali/Press Association/East News

Źródło: dailymail.co.uk/"Good Morning Britain"