Zamknij

Mąż zdradził ją z przyjaciółką. Postanowiła zemścić się publicznie

13.09.2022 13:48

Nie jest łatwo zaakceptować zdrady partnera. Zwłaszcza gdy oszukuje nas z bliską osobą. Nic więc dziwnego, że ta kobieta postanowiła się zemścić.

Mąż zdradził ją z przyjaciółką. Zemściła się publicznie
fot. Shutterstock

Zdrada bywa bardzo bolesna. Nikt nie chciałby znaleźć się na miejscu oszukiwanej osoby. Zwłaszcza jeżeli partner zdradza ją z bliskim jej człowiekiem. Właśnie taka sytuacja przytrafiła się tej kobiecie. Jej mąż "zaliczył" skok w bok. Okazuje się, że zdradził ją z żoną ich najlepszego przyjaciela. Kobieta żyła w nieświadomości, bowiem mąż nie przyznał się, że ją oszukuje. W pewnym momencie dostała SMS-a, który obrócił jej życie do góry nogami. Postanowiła się zemścić.

Zobacz także: Zemściła się na zdradzającym ją mężczyźnie. Internauci twierdzą, że przesadziła

Mąż zdradził ją z przyjaciółką. Zemściła się publicznie

Portal thesun.co.uk opisał historię kobiety o imieniu Francine. Nikt z nas nie chciałby przeżyć tego, co jej się przytrafiło.

Kobieta od 2005 roku jest w związku małżeńskim z mężczyzną, z którym ma dwójkę dzieci. Była szczęśliwa do momentu, w którym poznała prawdę na temat swojego ukochanego. Pewnego dnia napisał do niej przyjaciel jej męża. 

Nigdy nie zapomnę chwili, gdy dostałam prywatną wiadomość na Instagramie od przyjaciela mojego męża - powiedziała kobieta.

Okazuje się, że to właśnie dzięki tej wiadomości poznała prawdę. Mężczyzna napisał bowiem: "Nasi partnerzy śpią ze sobą". Następnie dołączył zrzuty ekranu telefonu jego żony. Były na nich informacje dotyczące potajemnych schadzek oszukujących partnerów. Choć ukochany Francine do niczego się nie przyznał, kobieta nie potrafiła mu zaufać i... postanowiła się zemścić. 

Zobacz także: Przyłapała ukochanego na zdradzie z koleżanką z pracy. Od razu się zemściła

Wystąpiła w telewizji i zemściła się na zdradzającym mężu

Francine jakiś czas później została zaproszona do programu telewizyjnego, w którym opowiadała o oszustwach finansowych. Wówczas postanowiła opowiedzieć też o tym, w jaki sposób była oszukiwana w życiu prywatnym. Otwarcie nazwała męża oszustem. 

W tej sytuacji czas jednak zagoił rany. Mężczyzna przeprosił swoją żoną i ta ostatecznie postanowiła mu wybaczyć. Dziś dalej są razem, a Francine zapomniała o tej nieprzyjemnej sytuacji. A wy potrafilibyście na jej miejscu wybaczyć? 

Zobacz także: Była na wakacjach, gdy dowiedziała się, że facet ją zdradził. Postanowiła się zemścić

loader
Brad Pitt w smokingu i Jennifer Aniston w białej sukience na czerwonym dywanie w Cannes
9 Zobacz galerię
fot. P LAPOIRIE / Rex Features/EAST NEWS

Źródło: thesun.co.uk