Zamknij

Marina i Wojtek Szczęśni o początku związku. Bramkarz długo musiał walczyć o względy wokalistki

18.11.2021 13:56
Marina i Wojciech Szczęśni o początku ich związku. Bramkarz nie miał łatwo
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są parą od 2013 roku. Na początku jednak nic nie wskazywało na to, że połączy ich głębsza więź.

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny nie opowiadają zbyt wiele o swoim życiu prywatnym - wiemy jedynie, że wzięli ślub za granicą, a ich zaręczyny były nietypowe. Teraz postanowili uchylić nieco rąbka tajemnicy. Marina Łuczenko-Szczęsna promuje aktualnie swój najnowszy singiel pt. "Lip Gloss". Wokalistka w związku z tym postanowiła zrobić live'a na Instagramie, podczas którego pojawiła się u boku męża. Opowiedzieli całkiem sporo na temat swojego życia prywatnego - ich rozmowa z fanami zeszła bowiem na początki związku Mariny i Szczęsnego. Zobaczcie, jak to wszystko się zaczęło.

Zobacz także:  Jak poznały się gwiazdorskie pary? Lewandowski oszukał Anię, żeby zdobyć jej serce

Marina i Wojciech Szczęśni o początku związku. Bramkarz nie miał łatwo

Marina i Wojtek postanowili opowiedzieć fanom o początkach swojej relacji. Okazuje się, że piłkarz musiał mocno ubiegać się o względy wokalistki. 

Portal plotek.pl informuje, że Szczęsny regularnie pojawiał się na koncertach Mariny. Wówczas udało mu się zdobyć jej numer telefonu. Na pierwszą randkę musiał jednak długo poczekać. 

Miałam wyłączony telefon, bo mieszkałam wtedy w Ameryce. Wracam do Polski, widzę kilka nieodebranych połączeń i był to atakujący, wtedy na pozycji, Wojtek - powiedziała Marina. 

Bramkarz tłumaczył się, że dzwonił w innej sprawie. I choć Marina wpadła mu w oko, długo musiał czekać, aż pojawi się między nimi chemia. Wokalistka też w innych wywiadach opowiadała, jak wyglądały ich początki. Zdradziła wówczas, czym Wojtek ostatecznie przekonał ją do siebie. 

Na początku byłam zamknięta na Wojtka, ponieważ obawiałam się, jak to zostanie odebrane. Ale on nie przestawał o mnie walczyć. Tym zdobył moje serce - opowiadała w rozmowie z magazynem "Gala". 

Przełomowy moment w ich relacji nastąpił wtedy, gdy Marina miała problemy zdrowotne. Wówczas Wojtek był dla niej ogromnym wsparciem. 

Wojtek w najtrudniejszych chwilach był moim coachem. Mówił: "Marina, ja miałem złamane ręce, a jestem bramkarzem. Przestań się mazać, damy radę." Wpadałam w histerię za każdym razem, kiedy coś mi nie wychodziło - dodała w wywiadzie dla "Gali". 

Tym samym dziś są razem na dobre i złe. Jak wyglądały kolejne etapy ich związku? 

Zobacz także:  Wiedzieliście, że oni byli razem? Dziś związki tych gwiazd należą do przeszłości

Związek Mariny i Wojtka Szczęsnego 

W 2013 roku Marina i Wojtek oficjalnie potwierdzili swój związek. Dwa lata później zaręczyli się podczas urodzin wokalistki. 21 maja 2016 roku w Grecji odbył się ich ślub.

W czerwcu 2018 roku na świecie pojawił się syn pary Liam, który jest oczkiem w głowie rodziców. Chłopiec ma też takie samo hobby jak tata - jest wielkim fanem piłki nożnej. Marina często zabiera go na mecze Juventusu i reprezentacji Polski, w których występuje Wojtek. 

Zobacz także:  Znane pary, które rozstały się nagle. Nikt się tego nie spodziewał 

Źródło: plotek.pl/gala.pl