Zamknij

Księżna Kate zdradziła, jak na śmierć królowej zareagowały jej dzieci. Słowa Louisa chwytają za serce

12.09.2022 08:53

Podczas spotkania z Brytyjczykami, które miało miejsce w pobliżu zamku Windsor, księżna Kate ujawniła, jak na informację o śmierci królowej zareagowały jej dzieci - George, Charlotte i Louis. Najmłodszy syn księżnej wypowiedział poruszające słowa.

Księżna Kate
fot. Chris Jackson/Press Association/East News

Śmierć królowej Elżbiety II wstrząsnęła nie tylko poddanymi i sympatykami monarchini, ale przede wszystkim członkami jej rodziny. 96-letnia Brytyjka pozostawiła bowiem swoje dzieci, wnuki oraz prawnuki, które zmagają się obecnie z żałobą. Jak sobie radzą z tą sytuacją? Rąbka tajemnicy na ten temat uchyliła ostatnio księżna Kate.

Żona następny brytyjskiego tronu zdradziła zebranym - którzy opłakują śmierć królowej pod zamkiem Windsor - jak na smutną wiadomość zareagowały jej dzieci. Zobaczcie, co powiedział książę Louis. Jego słowa chwytają za serce.

Jak na śmierć królowej Elżbiety zareagowały dzieci Kate i Williama? Księżna zdradziła słowa Louisa

Poddani monarchini składają pod zamkiem Balmoral, pod Pałacem Buckingham czy pod zamkiem Windsor kwiaty, a także listy do królowej. Członkowie rodziny królewskiej są wdzięczni za te gesty i wiele ciepłych słów. Niektórzy z nich postanowili nawet porozmawiać z Brytyjczykami, którzy tłumnie oddają cześć zmarłej przywódczyni narodu.

Kate, William, Meghan oraz Harry wybrali się w ostatnich dniach na 40-minutowy spacer po zamku Windsor - oglądali podarunki dla królowej i rozmawiali z jej fanami. To właśnie podczas jednej z takich konwersacji księżna Walii zdradziła, jak na wiadomość o śmierci zareagowały jej dzieci - George, Charlotte oraz Louis.

28-letnia Banita Ranow słyszała, jak księżna opowiadała stojącym obok niej dzieciom, co jej najmłodszy syn powiedział na temat śmierci swojej prababci.

Powiedział, że przynajmniej babcia jest teraz z pradziadkiem - zdradziła Kate.

Niespodziewane wspólne wyjście książęcych par jest pierwszym oficjalnym od Dnia Wspólnoty Narodów 9 marca 2020 r. Obserwatorzy rodziny królewskiej uważają, że między Williamem a Harrym w końcu znów może zawiązać się nić porozumienia. Przypominamy, że od kiedy Sussexowie postanowili zrezygnować z pełnienia obowiązków książęcych, relacje braci miały być napięte. Być może śmierć królowej znów ich do siebie zbliży.

Królowa Elżbieta zmarła w czwartek 8 września 2022 roku w swojej szkockiej posiadłości, w zamku Balmoral. Zdążyły się z nią pożegnać najstarsze dzieci - król Karol, a także księżniczka Anna. Książę Andrzej, książę Edward, William i Harry dojechali na miejsce już po ogłoszeniu tej smutnej informacji. Teraz z kolei wszyscy przygotowują się do pogrzebu, który odbędzie się 19 września w Opactwie Westminsterskim w Londynie.

Zobacz także: Zaskakujący gest Meghan Markle podczas wizyty w Windsorze. Ta dziewczyna okazała się Polką [WIDEO]

Źródło: dailymail.co.uk

loader
Królowa Elżbieta II nie żyje. Tak zmieniała się w czasie swojego panowania [GALERIA]
11 Zobacz galerię
fot. PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS