Zamknij

Co Diana sądziłaby o wyjeździe Harry'ego do USA? Jej serce byłoby złamane z jednego powodu

22.09.2022 11:12

Rodzina królewska nie jest zachwycona tym, że książę Harry wyjechał z żoną i dziećmi do USA. A co na ten temat sądziłaby Diana? Ekspertka zdradza szczegóły.

Księżna Diana sprzeciwiłaby się wyjazdowy Harry'ego do USA? Jej serce byłoby złamane
fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Księżna Diana była znana z tego, że uwielbiała wyjazdy do Stanów Zjednoczonych. Ten kraj kojarzył jej się ze swobodą, upragnioną wolnością i byciem daleko od sztywnych zasad królewskiej etykiety. Teraz w ślady matki poszedł jej syn, który postanowił przeprowadzić się do USA wraz ze swoją rodziną. Czy jednak Diana pochwalałaby decyzję księcia Harry'ego dotyczącą odejścia z rodziny królewskiej? Ekspertka przekonuje, że na pewno nie spodobałaby jej się jedna rzecz.

Zobacz także: Co księżna Diana uważałaby na temat Kate i Meghan? Bliska jej osoba odkrywa karty

Księżna Diana sprzeciwiłaby się wyjazdowi Harry'ego do USA? Jej serce byłoby złamane

Ingrid Seward jest ekspertką ds. rodziny królewskiej oraz autorką wielu książek na temat Windsorów. To właśnie ona postanowiła przewidzieć, jak Diana zachowałaby się, gdyby nadal żyła.

Obecna sytuacja w rodzinie królewskiej jest dość skomplikowana. Jeszcze przed śmiercią królowej Elżbiety II książę Harry postanowił zrezygnować z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej i wyjechał z Meghan i synem do USA. Tam na świat przyszła jego córeczka. Również w Los Angeles udzielił niezręcznego wywiadu, w którym opowiedział o ciemnych stronach "Firmy", co bardzo nie spodobało się na brytyjskim dworze.

Ostatnio mówi się o polepszeniu relacji pomiędzy Harrym i Williamem - mieli bowiem zakopać topór wojenny podczas pogrzebu swojej babci. Sytuacja nadal jednak nie układa się idealnie. Co Diana sądziłaby na ten temat? 

Była na tyle mądra, by zrozumieć, że Harry potrzebuje niezależności od rodziny królewskiej - tak jak i ona - i może uwolnić się od "Firmy", żeby wychować swoje dzieci tak, jak chce - napisała Ingrid Seward na łamach portalu thesun.co.uk.

Ekspertka dodaje, że to właśnie Diana mogła mieć duży wpływ na decyzję Harry'ego. Sama bowiem myślała o zamieszkaniu w Stanach Zjednoczonych. 

Na decyzję Harry'ego o opuszczeniu Firmy prawdopodobnie wpłynęła jego matka, a także Meghan, ponieważ Diana często mówiła o zamieszkaniu w Ameryce. (...) Miała dość Wielkiej Brytanii. Rodzina królewska stawiała jej przeszkody - przynajmniej tak czuła. Tak, ich życie było zupełnie inne, ale wydaje się, że Harry mógł podzielać wiele frustracji Diany, zanim opuścił Wielką Brytanię. 

Jest jednak jedna rzecz, której księżna na pewno by nie pochwalała. Mianowicie Diana nie byłaby zachwycona tym, jak wyglądają relacje jej synów. 

Zobacz także: Jak dziś wyglądałaby księżna Diana? Ten artysta stworzył jej portret

Diana byłaby załamana tym, jak wyglądają relacje jej synów

Choć Diana z pewnością uszanowałaby każdą decyzję - zarówno Harry'ego, jak i Williama - byłaby załamana, gdyby zobaczyła, jak aktualnie wyglądają relacje jej synów. 

Byłaby zasmucona, gdyby wiedziała, że jej ukochani chłopcy nie rozmawiali ze sobą - dodała ekspertka. 

A co wy sądzicie? Czy Harry dobrze zrobił, opuszczając rodzinę królewską? 

Zobacz także: Co księżna Diana sądziłaby o stylu Kate i Meghan? Ekspertka nie zostawia wątpliwości

loader
Księżna Diana
16 Zobacz galerię
fot. Eastnews

Źródło: thesun.co.uk