Zamknij

Księżna Camilla nigdy nie lubiła Meghan? Miała jej nawet nadać złośliwy pseudonim

25.08.2022 10:54

Nie wszystkie relacje w rodzinie królewskiej są udane. Od niedawna to Meghan Markle jest kością niezgody wśród Windsorów. Szczególnie nie lubi jej Camilla.

Księżna Camilla nie przepada za Meghan Markle. Nadała jej złośliwy pseudonim
fot. action press/Reporter/East News

Zarówno księżna Camilla, jak i Meghan Markle są dość kontrowersyjnymi postaciami. Pierwsza z nich ugruntowała jednak swoją pozycję na dworze i nawet królowa Elżbieta wyraziła niedawno poparcie dla niej jako żony przyszłego monarchy. Camilla nie ma jednak dobrych relacji z ukochaną księcia Harry'ego. Biograf rodziny królewskiej donosi, że choć starała się do niej przekonać, ostatecznie ich relacje pozostały chłodne i księżna nadała nawet Meghan złośliwy pseudonim.

Zobacz także: Co księżna Diana uważałaby na temat Kate i Meghan? Bliska jej osoba odkrywa karty

Księżna Camilla nie przepada za Meghan Markle. Nadała jej złośliwy pseudonim

Tom Bower jest biografem rodziny królewskiej, który niedawno wydał nową książkę na temat Windsorów i życia na dworze. Okazuje się, że mężczyzna doszukał się konfliktu pomiędzy księżną Camillą a Meghan Markle

Portal plotek.pl donosi, że według Bowera Camilla chciała przekonać się do Meghan. Na początku próbowała nawiązać z nią lepsze relacje, jednak zachowanie żony Harry'ego miało sprawić, że straciła o niej dobre zdanie. 

Problemy zaczęły narastać, gdy Meghan i Harry udzielili głośnego wywiadu w programie Oprah Winfrey. Wówczas ich relacje z pozostałymi członkami rodziny królewskiej znacznie się ochłodziły. Wpłynęło to także na pogorszenie wizerunku Meghan w oczach Camilli.

Bower dodaje, że księżna miała nawet określić Meghan mianem "the minx", czyli po polsku "pin*y". Jeżeli faktycznie tak ją nazwała, relacje między obiema paniami są wręcz lodowate. 

Zobacz także: Księżna Diana nagrała taśmy dla Kate i Meghan. Dała im małżeńskie porady

Co księżna Camilla sądzi o księżnej Kate?

Co ciekawe, Bower zdradził też, jakie są relacje Camilli z żoną drugiego syna Karola - księcia Williama. Ponoć księżna uwielbia Kate. Wypowiada się o niej w samych superlatywach. Do tego stopnia, że powierzyła jej nawet bardzo odpowiedzialne zadanie. 

Z okazji swoich 75. urodzin księżna znalazła się na okładce magazynu "Country Life". Nalegała jednak na to, żeby to Kate wykonała jej portret. 

To bardzo dobre zdjęcia. Robi je bardzo naturalnie. Świetnie się przy tym bawiłyśmy - powiedział księżna w programie ITV "Camilla's Country Life".

Widać zatem, która synowa Karola jest ulubienicą Camilli. Jesteście zdziwieni? 

Zobacz także: Co księżna Diana sądziłaby o stylu Kate i Meghan? Ekspertka nie zostawia wątpliwości

loader
Skandale miłosne brytyjskiej rodziny królewskiej
10 Zobacz galerię
fot. PA Archive/Press Association Images/EAST NEWS

Źródło: plotek.pl/pomponik.pl