Zamknij

Książę Karol zdradzał też Kamilę? Jego kochanka miała skończyć jak Diana

20.09.2021 11:12
Książę Karol zdradzał też Kamilę? Jego kochanka skończyła jak Diana
fot. HUSSEIN ANWAR/SIPA/EAST NEWS

O tym, że książę Karol zdradzał Dianę, wiemy nie od dziś. Czyżby syn królowej Elżbiety miał więcej za uszami? Media donoszą, że miał zdradzić też Kamilę.

Romanse w rodzinie królewskiej zawsze budzą olbrzymie emocje. Choć większość z nich nigdy nie została potwierdzona, wiemy, że niektórzy Windsorowie mają swoje za uszami. Wśród nich znajduje się książę Karol, który poślubił Dianę, a przez niemal całe swoje życie był zakochany w Kamili. Okazuje się, że również ona nie miała łatwo. Obecna żona księcia Karola miała bowiem rywalki i to nie tylko w postaci Lady Di. Okazuje się, że jakiś czas przed ślubem z Dianą Karol spotykał się także z inną kobietą, o czym znów jest głośno za sprawą TikToka. 

Zobacz także:  Małżeństwo Diany i Karola było z góry skazane na porażkę. Tak naprawdę nie chodziło o Kamilę

Książę Karol zdradzał też Kamilę?

O Dale Tryon swego czasu było bardzo głośno - wszystko przez jej zażyłe relacje z księciem Karolem.

Plotek.pl dotarł do filmiku na TikToku, w którym użytkowniczka @tishtoking przypomina tę historię z życia rodziny królewskiej. Książę Karol z pewnością chciałby o niej zapomnieć.

Media swego czasu rozpisywały się o rzekomym romansie Karola właśnie z Dale. To australijska arystokratka, która adorowała księcia w tym samym czasie, gdy ten romansował z Kamilą. Poznała go w 1966 roku podczas balu w Victorii. Media rozpisywały się o ich zażyłej relacji, jednak romans pomiędzy tą dwójką nigdy nie został oficjalnie potwierdzony. Kamila jednak przez lata miała być zazdrosna o kobietę. 

Dale, w przeciwieństwie do Kamili, nie łudziła się, że królowa wyrazi zgodę na jej związek z księciem Karolem. Dlatego ostatecznie wyszła za jego przyjaciela, barona Anthony'ego Tryona. Karol został nawet ojcem chrzestnym ich syna Charlesa - imię chłopca także zostało nadane na cześć księcia.

Zobacz także:  Meghan Markle ma powód do zazdrości. Wszystko przez to zdjęcie, na którym jest Harry

Kochanka Karola skończyła jak Diana

Jak podaje plotek.pl, baronessa Tryon w 1996 roku złamała kręgosłup, gdy wypadła z okna. Choć oficjalnie uznano to za próbę samobójczą, kobieta do końca życia uparcie twierdziła, że została wypchnięta.

Przez 18 miesięcy była przykuta do wózka inwalidzkiego, a w listopadzie 1997 roku zmarła - dokładnie 3 miesiące po śmierci księżnej Diany. Niektórzy nawet porównują jej śmierć do wypadku Lady Di, twierdząc, że nie była ona przypadkowa. Zwłaszcza że obie panie bardzo się zaprzyjaźniły, gdy Diana była żoną Karola. 

Zobacz także:  Diana po rozwodzie z Karolem musiała zrezygnować z jednej rzeczy. Oto szczegóły ugody

Źródło: TikTok/plotek.pl