Zamknij

Harry wspomina początek związku z Meghan. "Znalazłem bratnią duszę"

21.07.2022 09:42
Książę Harry o początku związku z Meghan Markle. Znalazł bratnią duszę
fot. Michael M. Santiago/Getty AFP/East News

Widać, że Meghan i Harry są w sobie bardzo zakochani. Książę teraz znów podkreślił, że aktorka jest jego bratnią duszą. Dodał, kiedy zdał sobie z tego sprawę.

Książę Harry zawsze wypowiada się o swojej żonie w samych superlatywach. Od czasu do czasu oboje zdradzają też szczegóły swojej relacji - a zwłaszcza tego, jak wyglądała na początku. Randkowanie i rozwijanie uczucia w tajemnicy przed mediami nie należało bowiem do łatwych rzeczy. Na jednym z takich spotkań mieli na sobie halloweenowe kostiumy, żeby nikt ich nie rozpoznał. Harry jednak najlepiej wspomina ich romantyczny wyjazd do Botswany. Zdradził jego szczegóły. Okazuje się, że była to wyjątkowa wycieczka.

Zobacz także: Harry zdradził, jak wyglądała jedna z jego pierwszych randek z Meghan. "Pisaliśmy SMS-y"

Książę Harry o początku związku z Meghan Markle. Znalazł bratnią duszę

Choć wiele osób uważa, że Harry jest nieszczęśliwy z Meghan, ponieważ po ślubie z nią odszedł z rodziny królewskiej, jego słowa mogą świadczyć o czymś zupełnie innym. Księcia i jego żonę łączy naprawdę wyjątkowa więź. 

Nie od dziś wiadomo, że książę Harry zawsze bardzo tęsknił za swoją mamą. Okazuje się, że podróże do Afryki ułatwiały mu leczenie złamanego serca po śmierci księżnej Diany. Pierwszy raz poleciał do Botswany tuż po tragicznym wypadku, gdy miał zaledwie 13 lat. 

To linia życia, miejsce, w którym za każdym razem znajdowałem spokój i uzdrowienie. To tam czułem się najbliżej mojej matki i szukałem ukojenia po jej śmierci, i tam zdałem sobie sprawę, że znalazłem bratnią duszę w mojej żonie - portal plotek.pl cytuje słowa księcia. 

Jak zatem widać, podróż Meghan i Harry'ego do Botswany była przełomowa. I choć były to ich pierwsze wspólne wakacje, książę już wtedy przekonał się, że chce spędzić z aktorką resztę życia. 

Obozowaliśmy pod gwiazdami. Przyjechała i została na 5 dni, co było absolutnie wspaniałe. Wtedy byliśmy naprawdę sami, co było dla mnie kluczowe, aby upewnić się, że mieliśmy szansę poznać siebie nawzajem - dodał Harry.

Niedługo po powrocie Harry oświadczył się Meghan. Zobaczcie, jak wyglądał ich związek.

Zobacz także: Co księżna Diana uważałaby na temat Kate i Meghan? Bliska jej osoba odkrywa karty

Książę Harry i Meghan Markle - historia związku

Harry i Meghan poznali się dzięki wspólnym przyjaciołom, którzy zorganizowali dla nich randkę w ciemno. Potem wszystko potoczyło się bardzo szybko. Oficjalnie ich związek potwierdzono w listopadzie 2016 roku. Rok później ogłoszono ich zaręczyny. Wówczas Harry podarował ukochanej zjawiskowy pierścionek, który zawierał brylant z Botswany oraz dwa mniejsze kamienie należące wcześniej do Lady Di. 

Ślub Meghan i Harry'ego odbył się 19 maja 2018 roku na zamku w Windsorze. Rok później na świat przyszedł ich syn Archie. Na początku 2020 roku para podjęła decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej i Wielkiej Brytanii, a następnie przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Dziś mieszkają w Los Angeles, gdzie na świat przyszła ich córeczka Lilibet Diana. 

Zobacz także: Księżna Diana nagrała taśmy dla Kate i Meghan. Dała im małżeńskie porady

Mezalianse w rodzinie królewskiej. Oni zakochali się w zwykłych osobach
9 Zobacz galerię
fot. Alberto Pezzali/Press Association/East News

Źródło: plotek.pl