Zamknij

Meghan Markle ma powód do zazdrości. Wszystko przez to zdjęcie, na którym jest Harry

13.09.2021 13:26
Książę Harry na zdjęciu z piękną kobietą. Meghan ma powód do zazdrości
fot. REX/Shutterstock/EAST NEWS

Australijski portal plotkarski donosi, że nad małżeństwem Meghan i Harry'ego zawisły ciemne chmury. Wszystko przez zdjęcie, które ukazało się w sieci.

Meghan Markle i książę Harry uchodzą za bardzo udane małżeństwo. To właśnie dla dobra swojej żony wnuk królowej Elżbiety postanowił opuścić rodzimą Wielką Brytanię i przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych. Dla niej też zrezygnował z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej. Wydaje się zatem, że romanse Harry'ego należą do przeszłości i amerykańska aktorka może spać spokojnie. Jeden z australijskich portali plotkarskich donosi jednak, że ostatnio poczuła ukłucie zazdrości.

Zobacz także: Harry nie związałby się z Meghan, gdyby żyła Diana? Szokujące słowa biografa księżnej

Książę Harry na zdjęciu z piękną kobietą. Meghan ma powód do zazdrości

Jakiś czas temu książę Harry wziął udział w charytatywnym meczu polo w Aspen Valley Polo Club. To właśnie on był kością niezgody pomiędzy wnukiem Elżbiety II a jego żoną. 

Portal newidea.com.au donosi, że Meghan miała nie być zachwycona udziałem Harry'ego w wydarzeniu. Wszystko przez tajemniczą kobietę, która wtulała się w księcia na pamiątkowym zdjęciu. 

Riley Ganzi była jedną z uczestniczek owego meczu. Kobieta wystąpiła z księciem w jednej drużynie, która okazała się zwycięską ekipą. Podczas rozdania nagród cała czwórka zawodników z teamu Harry'ego pozowała do zdjęcia. Fotografia ukazała się w mediach społecznościowych i miała nie spodobać się Meghan Markle.

Umysł Meghan zaczął pracować na wysokich obrotach, jak tylko zauważyła Riley, która jest utalentowana, piękna i bardzo zabawna - donosi źródło "New Idea". 

Według informatora portalu kobieta przypomina wszystkie byłe dziewczyny księcia Harry'ego

Zobacz także: Problem, przez który byłe dziewczyny zerwały z Harrym. Teraz zmaga się z nim Meghan

Byłe dziewczyny księcia Harry'ego 

Dawne ukochane Harry'ego z pewnością nie są łatwym tematem dla Meghan Markle. Zwłaszcza że z dwoma z nich książę stworzył naprawdę stałe relacje. 

Najdłużej Harry związany był z Chelsy Davy. Zdaniem wielu to właśnie ona najbardziej pasowałaby do księcia. Ostatecznie jednak nie wytrzymała presji mediów, na którą później skazana była także Meghan Markle. 

Zobacz także: Meghan i Harry poznali się wcześniej, niż wszyscy myśleli. Wielu ludzi szuka miłości w ten sposób

Źródło: newidea.com.au