Zamknij

Harry miał wiele dziewczyn, ale Kate wyjątkowo nie lubiła jednej z nich. Miała ważny powód

02.11.2021 07:41
Książę Harry miał wiele dziewczyn. Tej wyjątkowo nie lubiła księżna Kate
fot. Tim Rooke/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Księżna Kate i książę Harry dawniej utrzymywali bardzo dobre relacje. Ochłodziły się one nieco, gdy brat Williama zakochał się w tej kobiecie.

Zanim książę Harry związał się z Meghan Markle, miał wiele dziewczyn. Z niektórymi stworzył naprawdę poważne relacje. Jedną z kobiet, z którymi spotykał się najdłużej, była Chelsy Davy. Mówiło się nawet, że to ona zostanie przyszłą księżną. Chelsy doskonale odnajdowała się w dworskiej etykiecie, jednak nie wytrzymała nieustannego zainteresowania mediów. Okazuje się też, że nie dogadywała się z księżną Kate. Żona Williama nie lubiła Chelsy i miała ku temu jeden ważny powód.

Zobacz także:  Problem, przez który byłe dziewczyny zerwały z Harrym. Teraz zmaga się z nim Meghan

Księżna Kate nie lubiła tej dziewczyny księcia Harry'ego. Miała ważny powód

Chelsy Davy i książę Harry spotykali się przez 7 lat. To właśnie z nią młodszy syn Karola i Diany był najdłużej - nawet staż jego związku z Meghan jest o wiele krótszy.

Nic więc dziwnego, że Chelsy swego czasu była częstym gościem na zamku. Poznała różnych członków rodziny królewskiej - w tym oczywiście Kate i Williama. Księżna nie była jednak zachwycona wybranką szwagra. 

Szczegóły konfliktu pomiędzy Kate a Chelsy przedstawiła jedna z tiktokerek, która chętnie przytacza różne smaczki z historii rodziny królewskiej. Właśnie na profilu @tishtoking mogliśmy zobaczyć, dlaczego księżna tak naprawdę nie polubiła uroczej blondynki, którą zachwycały się brytyjskie media. 

Okazuje się, że najpierw Chelsy odmówiła Kate wspólnych zakupów. Jej zdaniem mają odmienne gusta i dlatego stwierdziła, że nie jest to najlepszy pomysł. Księżnej jednak zrobiło się przykro. Oliwy do ognia dolał książę William. Okazuje się, że mąż Kate był zachwycony wybranką swojego brata, ponieważ miała doskonałe poczucie humoru. 

Chelsy jest taka zabawna, dlaczego nie możesz być taka jak ona - miał powiedzieć do żony.

Nic więc dziwnego, że Kate - wiedziona uczuciem zazdrości - nie przepadała za Chelsy Davy. 

Zobacz także:  Ten wywiad Williama sprzed lat nie spodobałby się Kate. Może mu wypominać te słowa

Wszystkie dziewczyny księcia Harry'ego

Książę Harry znany był ze swojego swobodnego stylu życia. Nic więc dziwnego, że media łączyły go z wieloma kobietami, u boku których był widziany. Wśród nich znalazła się właśnie Chelsy, ale też inna dziewczyna, z którą połączyło go płomienne uczucie - Cressida Bonas.

To jednak nie koniec miłosnych podbojów Harry'ego. Zanim poznał Meghan Markle, łączono go także z grecką księżniczką Marią Olympią, modelką Florence Brudenell-Bruce, a nawet z wokalistką Ellie Goulding. 

Zobacz także:  Meghan i Harry poznali się wcześniej, niż wszyscy myśleli. Wielu ludzi szuka miłości w ten sposób

Źródło: plotek.pl/TikTok