Zamknij

Zastanawiacie się, czy do siebie pasujecie? Prawdę na ten temat zdradzi wasz kolor oczu!

26.10.2020 12:11
Para
fot. Shutterstock

Wygląda na to, że nie tylko znak zodiaku świadczy o tym, czy twój partner do ciebie pasuje. Istotne są też... wasze kolory oczu!

Wiedzieliście o tym, że o dopasowaniu w związku mogą świadczyć także wasze... oczy? Okazuje się, że to, jaki wraz z partnerem macie kolor oczu, może świadczyć o tym, czy jesteście dla siebie stworzeni!

Jesteście ciekawi, czy wasze kolory oczu są "kompatybilne"? Portal Papilot.pl przygotował zestawienie, z którego jasno wynika, czy poszczęści wam się w miłości. Koniecznie sprawdźcie.

Kolor oczu a związek

Kolor oczu ma duży wpływ na to, czy nasz związek z daną osobą będzie należał do udanych. Niektóre kolory oczu wyjątkowo do siebie pasują, a inne zupełnie nie pasują.

Zastanawiacie się, czy wasz związek jest udany, a wy dopasowani? Koniecznie sprawdźcie, które kolory oczu ze sobą współgrają!

Zielone i zielone

Nie mamy dla was dobrych wiadomości. W waszym związku jest sporo zazdrości i wzajemnych oskarżeń. Nie wróży to dobrze na przyszłość... Albo to porządnie przegadacie, albo nici z udanej relacji.

Zielone i brązowe

To wyjątkowe połączenie. Osoby o tych kolorach w związku nawzajem się motywują. Nie ma między nimi żadnych złych emocji, a jedynie wyciąganie na wierzch samych dobrych cech partnera!

Zielone i niebieskie

Prawdopodobnie połączyły wasz namiętność i pożądanie. To z jednej strony dobrze, ale z drugiej prawda jest taka, że nie ma między wami przyjaźni. A to właśnie ona jest fundamentem udanych związków.

Zielone i szare

Wasz związek ma szansę przetrwać, ale to osoba o szarych oczach powinna nim dowodzić. Dlaczego? Otóż nie wyobraża sobie, aby oddać kontrolę komuś innemu.

Niebieskie i niebieskie

Jak jest fajnie to jest fajnie, a jest między wami gorzej to... trudno. Każde z was ma problemy z zaangażowaniem, dlatego do relacji podchodzicie bardzo luźno.

Niebieskie i brązowe

Zaletą waszego związku jest to, że umiecie ze sobą rozmawiać. I lubicie to robić. Dzięki temu w każdym temacie uda wam się dogadać. W niektórych sytuacjach będzie to wymagało czasu, ale w końcu się uda.

Niebieskie i szare

Ani trochę nie jesteście do siebie podobni. Ale to, co trzyma was przy sobie, to fakt, że jedno potrafi drugie zaskoczyć. Lubicie spontaniczność i wyzwania, a w tym związku macie tego pod dostatkiem.

Brązowe i brązowe

Jeżeli chcecie, aby ten związek przetrwał, już na samym początku musicie ustalić wspólne priorytety i cele. Tylko dzięki temu zapomnicie o sobie, a pomyślicie o związku. I dzięki temu wszystko zagra.

Brązowe i szare

To układ idealny! Doskonale się uzupełniacie, nie ma między wami żadnej rywalizacji, nie ma też osoby, która "wysuwałaby się na prowadzenie". Prawdziwi z was partnerzy.

Szare i szare

Jesteście twardo stąpającymi po ziemi osobami. Jedyne, co można wam zarzucić, to brak uczuciowości i romantyczności, ale i bez tego da się żyć w udanym związku.

Te serialowe związki były tak fajne, że chcielibyśmy, aby były prawdziwe! Dorzucilibyście tutaj jeszcze jakąś parę