Zamknij

W tych 3 miejscach kobiety zdradzają najczęściej. Wiedzą, jak nie dać się przyłapać

06.04.2021 10:07
Zdradzająca kobieta z czerwonymi paznokciami zdejmuje obrączkę z palca
fot. Shutterstock

Coraz więcej kobiet decyduje się na skok w bok. Najnowsze badania wykazały, w jakich sytuacjach i miejscach zdradzają najczęściej.

Choć statystyki nadal wskazują, że to przede wszystkim mężczyźni zdradzają swoje partnerki, panie coraz rzadziej pozostają im dłużne. Wiele kobiet decyduje się na skok w bok, co może mieć różne przyczyny. Naukowców najbardziej interesują jednak okoliczności ich decyzji. Najnowsze wyniki badań wykazały, w jakich sytuacjach panie decydują się na zdradę. I choć wydawać się może, że najpewniej czują się we własnym domu lub w pracy, w rzeczywistości to inne miejsca są dla nich najbardziej kuszące. 

Zobacz także: W tym wieku kobiety są najbardziej skłonne do zdrady. Dlaczego tak się dzieje? 

Kobiety zdradzają najczęściej w tych miejscach i sytuacjach

Portal Yourtango.com przedstawił wyniki badań przeprowadzonych przez National Opinion Research Center. Dotyczyły one właśnie zdrady.

Okazuje się, że obecnie o wiele więcej kobiet decyduje się na skok w bok niż 20 lat temu. W ciągu dwóch dekad ten wskaźnik wzrósł aż o 40%.

Z badań wynika także, w jakich miejscach i sytuacjach panie są najbardziej skłonne do zdrady. To może was zaskoczyć. 

1. Na babskim wieczorze

Na spotkaniu z przyjaciółkami kobiety czują się zupełnie inaczej niż w towarzystwie mężczyzn. Klimat babskiego wieczoru może sprawić, że nabiorą ochoty na zrobienie czegoś niedozwolonego. Zwłaszcza że wówczas na horyzoncie często pojawiają się mężczyźni zainteresowani gronem pań. Dlatego babski wieczór jest jedną z najbardziej kuszących sytuacji, jeżeli chodzi o zdecydowanie się na skok w bok. 

Zobacz także: Zdrada bez seksu? To możliwe. Zobacz, jak facet może cię oszukiwać

2. W hotelu

Nie chodzi wyłącznie o wyjazdy służbowe, do których przylgnęła łatka wyuzdanych. Również wakacje bez partnera mogą być dla pań niezwykle kuszące. Wówczas bowiem odcinają się od codzienności i zapominają o tym, co czeka na nie po powrocie do domu. To może ułatwić podjęcie decyzji o zdradzie. 

3. W miejscach publicznych

Coraz więcej kobiet decyduje się również na szaloną zdradę w miejscu publicznym. Niektóre panie fantazjują bowiem o zbliżeniu z tajemniczym nieznajomym w klubie lub restauracji. Część z nich postanawia ziścić te marzenia na jawie. 

Zobacz także: Z jakiego powodu facet decyduje się na zdradę? Oto 6 głównych przyczyn skoku w bok

Zdrada bywa okrutna i trudno ją wybaczyć. Okazuje się, że może się przytrafić nawet w najlepszych związkach. 

Źródło: Yourtango.com