Zamknij

Kobiety, które decydują się na ten krok, tworzą najbardziej udane związki. Do odważnych świat należy!

28.04.2020 11:16
Para wtulona w siebie siedzi na łóżku
fot. Shutterstock

Na czym polega klucz do udanej relacji? Okazuje się, że czas najwyższy zerwać z konwenansami! Tylko w ten sposób możesz stworzyć udany związek.

Wiele osób zadaje sobie pytanie, co tak naprawdę wpływa na to, że związek jest udany lub nie. Okazuje się, że problem może leżeć nie tyle w nas samych, co w zachowaniach społecznych, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni. W naszej kulturze utarło się, że to mężczyźni powinni zawsze robić pierwszy krok, a kobietom nie wypada. I okazuje się, że to właśnie w tym leży największy problem w przypadku nieudanych relacji.

Zobacz także: Co data pierwszego spotkania mówi o związku? Poznaj wasz horoskop miłosny!

Kobiety, które decydują się na ten krok, tworzą udane związki

Badania pokazują, że to kobieta powinna robić pierwszy krok, żeby relacja była udana!

Po pierwsze, jeżeli to kobieta robi pierwszy krok, wydaje się mężczyźnie o wiele bardziej atrakcyjna. A jeżeli tak jest, jest o wiele większa szansa, że będzie chciał się z tobą umówić ponownie! 

Jeżeli to ty przejmiesz inicjatywę, jest też większa szansa, że uda ci się zdobyć zainteresowanie tego wymarzonego faceta. W końcu to nie ty będziesz czekać na jego ruch, a spróbujesz wziąć sprawy w swoje ręce i go zdobyć. Wówczas wszystko zależy przede wszystkim od ciebie.

Co istotne, jak udowodniło badanie przeprowadzone przez jedną z aplikacji randkowych, 1 z 3 relacji, w których to kobieta nawiązała kontakt jako pierwsza, kończy się na ślubnym kobiercu! Okazuje się zatem, że tego typu związki są o wiele bardziej trwałe, niż te w "wersji tradycyjnej".

Zobacz także: 3 znaki zodiaku, którym ślub nie jest pisany. Małżeństwo nie jest dla nich

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!  

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?