Zamknij

Tiktokerka pokazała, jakie wytyczne dostała od partnera na czas Euro. Internauci płaczą ze śmiechu

16.06.2021 10:39

Euro 2020 to święto piłki nożnej, na które kibice czekali aż 5 lat. Niektórzy mężczyźni są w stanie zrobić wiele, żeby w spokoju obejrzeć mecz.

Para kibicuje podczas meczu na Euro 2020
fot. Shutterstock

Zdarza się, że kobiety nie są w stanie zrozumieć, dlaczego ich partnerzy aż tak emocjonują się meczami ich ulubionej drużyny. To może doprowadzić do wielu nieporozumień w związkach. Zwłaszcza podczas ważnych turniejów piłkarskich. Aktualnie trwa Euro 2020, co w wielu domach łączy się z oglądaniem meczów codziennie. Są tacy panowie, którzy przewidzieli reakcje swoich partnerek. Dlatego jeden z nich postanowił dać ukochanej wytyczne na cały czas trwania Euro. Kobieta podzieliła się nimi z obserwatorami na TikToku.

Zobacz także: Ten mężczyzna zaliczył wpadkę na własnym ślubie. Panna młoda nie spodziewała się takiego widoku

Kobieta dostała od partnera wytyczne na czas Euro. Pokazała je na TikToku

Niektórzy mężczyźni naprawdę są w stanie zrobić wiele, żeby móc w spokoju obejrzeć mecze ukochanej drużyny. Dailymail.co.uk przytoczył historię jednego z nich.

Brytyjka Georgia Holmes postanowiła opublikować na TikToku oficjalną listę zasad, którą dostała od swojego ukochanego tuż przed rozpoczęciem turnieju. Obejmuje ona zapisy dotyczące funkcjonowania ich związku podczas Euro. 

Mężczyzna dokładnie określił, czego oczekuje od swojej partnerki, przewidując jednocześnie swoje zachowanie podczas trwania turnieju. 

Piszę tego e-maila jako regulamin Mistrzostw Europy, które będą trwały od piątku 11 czerwca 2021 roku do niedzieli 11 lipca. Teraz wymienię swoje warunki - rozpoczął list. 

Następnie punkt po punkcie opisał, jak może się zachowywać i czego wówczas oczekuje od swojej ukochanej. 

Zobacz także: Teoria 4 jeźdźców podbija TikToka. Sprawdź, czy twój związek jest udany i trwały

Mężczyzna opisał swoje oczekiwania w stosunku do partnerki podczas Euro 2020

Joel jest kibicem angielskiej reprezentacji. I właśnie przede wszystkim meczów tej drużyny dotyczą jego zasady. 

Mężczyzna oczekuje od swojej ukochanej, że nie będzie dzwoniła do niego podczas meczów i złościła się, gdy będzie spędzał więcej czasu w pubie. Zaznaczył też, że prosi o niepisanie SMS-ów z pytaniami o powrót do domu. Wyjątek mogą stanowić alarmowe sytuacje.

Joel dodał też, że może wrócić do domu zły lub pod wpływem alkoholu i Georgia nie powinna go za to winić. 

Jeżeli uważasz, że coś przeoczyłem lub masz jakieś inne sugestie, możesz zadzwonić lub umówić się na spotkanie twarzą w twarz w dowolnym dla siebie momencie - dodał.

I choć wszystkie te reguły brzmią dość oschle, Joel nie zapomniał wspomnieć, że ją kocha i wciąż jest dla niego najważniejsza, pomimo że aktualnie skupia się na grze. Tiktokerki są zachwycone jego wiadomością. 

To urocze.

 

Dlaczego ja takiego nie dostałam?

 

Mega zabawne - piszą w komentarzach.

A wy chciałybyście dostać taki list od swoich ukochanych?

Zobacz także: Te zachowania kobiet w sypialni irytują mężczyzn. Mogą ich odstraszyć na dobre

loader

Jak wyglądają partnerki piłkarzy, którzy tym razem znaleźli się w polskiej reprezentacji na Euro 2020?

Źródło: Dailymail.co.uk