Zamknij

4 kobiece nawyki, które brzydzą mężczyzn. Sprawdź, czy ty też je masz!

25.04.2020 09:00
Kobieta leży na łóżku i robi sobie selfie
fot. Shutterstock

Większość z nas ma pewne nawyki, których po prostu nie da się wyeliminować. Warto się jednak postarać, okazuje się bowiem, że mogą one brzydzić naszych partnerów.

Życie z drugą osobą pod jednym dachem niekiedy bywa uciążliwe. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o związki. Nieporozumienia w dużej mierze wynikają z różnic, jakie są pomiędzy mężczyznami i kobietami. Okazuje się, że panie mają bowiem różne nawyki, typowe tylko dla nich, a niektóre z nich bywają uciążliwe dla ich partnerów. Te 4 nawyki kobiet brzydzą mężczyzn! Dlatego, jeżeli nie udało wam się do tej pory ich wyeliminować, lepiej postarajcie się to zrobić.

Zobacz także: Faceci wskazali dwa ubrania, w których kobiety wyglądają na inteligentniejsze!

1. Zostawianie włosów pod prysznice

Mokre włosy są obrzydliwe, nie tylko dla mężczyzn. Same także mamy z nimi problem, a nie oszukujmy się, podczas pielęgnacji włosów pod prysznicem, sporo ich gubimy. Dlatego też w tej sytuacji warto zadbać o to, żeby dokładnie po sobie je posprzątać i nie wprawiać w zakłopotanie naszego ukochanego.

2. Przesadzanie z robieniem selfie

Zauważyłyście, że zdecydowanie częściej kobiety decydują się robić selfie? To niestety dobrze o nas nie świadczy. Okazuje się, że w takiej sytuacji mężczyźni mogą stwierdzić, że jesteśmy jedynie zapatrzone w siebie. A to zdecydowanie ich odstraszy. Już lepiej zrobić sobie z nimi wspólne zdjęcie, niż w kółko wdzięczyć samemu do telefonu.

3. Pisanie z byłym facetem

Tutaj chyba nie musimy się rozpisywać. Byli partnerzy działają na nowych jak płachta na byka. I nie ma się co oszukiwać. Postaw się na jego miejscu. Ty też nie chciałabyś, żeby twój ukochany pisał ze swoją byłą, prawda? Nie próbuj zatem wywoływać w nim zazdrości, bo zamiast namiętności może ona wywołać w nim odrazę i mieć opłakane skutki. 

4. Krytykowanie jego osiągnięć

"Kochanie, wygraliśmy mecz"! "Kochanie, przygotowałem dla ciebie kolację". "Kochanie, dostałem podwyżkę". Znasz te momenty, gdy twój mężczyzna przychodzi do ciebie, żeby pochwalić się osiągnięciem? W ten sposób chce ci zaimponować. Wiele kobiet ma jednak to do siebie, że w takich sytuacjach zaczyna krytykować - "zupa jest za słona", "a po co ci ta piłka", "i co w tym takiego szczególnego". W tej sytuacji może mu się odechcieć niespodzianek dla ciebie. Może po prostu pochwal go wtedy i staraj się przełknąć słowa krytyki, które cisną ci się na usta? Taka metoda będzie przyjemniejsza dla was obojga.

Zobacz także: Randkujesz przez internet? Zumping to najgorsza rzecz, która może ci się przytrafić!

Te serialowe związki tak przypadły nam do gustu, że chcielibyśmy, aby były prawdziwe! Zobaczcie, które szczególnie mamy na myśli.