Zamknij

Te 3 dziwne rzeczy brzmią znajomo? Uważaj, twój związek zbliża się ku końcowi

03.12.2020 14:26
Znudzona para ogląda telewizję
fot. Shutterstock

Masz przeczucie, że twój związek się rozpada? Jeżeli robicie te trzy dziwaczne rzeczy, to może być prawda.

Mówi się, że kobieca intuicja jest niezawodna. Jest w tym sporo prawdy. Potrafimy odczuwać, że coś jest nie tak, zwłaszcza wtedy, gdy sytuacja dotyczy naszego życia uczuciowego. Co ciekawe, często jesteśmy ostatnimi osobami, które zdają sobie sprawę z tego, że z naszym związkiem coś jest nie tak. Wszyscy dookoła mogą bowiem zobaczyć pewne dziwactwa, których wy nie dostrzegacie, a są sygnałem, że ta relacja zbliża się ku końcowi. Jeżeli wy robicie te 3 rzeczy, lepiej zastanówcie się nad tym związkiem.

Zobacz także: Dlaczego ludzie flirtują z innymi, nawet gdy są w związku? 6 najczęstszych powodów

Kiedy poznać, że związek się rozpada? Świadczą o tym 3 dziwne rzeczy

Gdy człowieka łączy z kim jakieś uczucie, trudno mu uświadomić sobie, że ta relacja może już nie mieć przyszłości. Często bywa tak, że tkwimy w związku, który już od dawna nie ma sensu. Wówczas zaczynamy robić różne rzeczy, które wydają nam się naturalne, a w rzeczywistości mają być rekompensatą za coś, czego nie możemy mieć we własnej relacji. 

Portal Yourtango.com przedstawił 3 dziwne rzeczy, które robią pary, gdy ich związek zaczyna się psuć. Wam mogą wydawać się normalne, ale patrząc na nie chłodnym okiem, widzimy wyraźnie, że coś jest nie tak. 

1. Chwalicie się, że nie ma między wami kłótni

Często chwalicie się znajomym, że w zasadzie to wy się w ogóle nie kłócicie? Nie macie cichych dni, nie trzaskacie drzwiami? Warto zdać sobie sprawę, że te słowa skrywają drugie dno - nie ma między wami emocji. Kłótnie w związku są rzeczą naturalną, bo ludzie się kochają. Dopiero ich brak zaczyna być oznaką, że coś jest z waszą relacją nie tak.

2. Zaczynacie swatać innych

Ludzie w szczęśliwych związkach skupiają się na własnej relacji i dają żyć innym po swojemu. Gdy zaczynają odczuwać, że mają potrzebę przeżywania pewnych emocji na nowo, a nie mogą tego dostać od swojego partnera, zaczynają wymyślać sobie film romantyczny na żywo. Tym samym będą swatać swoich bliskich znajomych, wchodząc z butami w ich życie uczuciowe. Uwierzcie lub nie - mało kto lubi być swatany. A zajmowanie się uczuciami innych, zamiast własnymi, nie jest dobre. 

3. Nie robicie razem nic poza seksem

Nie ma związków idealnych, to oczywiste. Warto jednak, żeby łączyło was coś poza seksem. Każda udana para ma wspólne zainteresowania, te same ulubione potrawy lub piosenki. Zakochani ludzie potrafią ze sobą rozmawiać godzinami. Jeżeli nagle zdajecie sobie sprawę, że w zasadzie nie łączy was już nic poza seksem - to nie znaczy, że wasze życie erotyczne jest tak płomienne, tylko wasz związek po prostu przestał być udany. 

Zobacz także: Kobiety wskazały 3 słowa, których faceci nadużywają na randkach. Psują tym dobre wrażenie

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!