Zamknij

W tym czasie kobiety zdradzają najczęściej. Chodzi o konkretną datę w roku

27.07.2021 10:21

Choć to mężczyźni częściej decydują się na skok w bok, również kobietom zdarza się zdradzać partnera. Są do tego skłonne zwłaszcza w tym okresie.

Kiedy kobiety zdradzają? W tym okresie w roku robią to najczęściej
fot. Shutterstock

Kobiety z reguły nie są skłonne do zdrady. Nawet panie w stałych relacjach miewają jednak chwile słabości. Okazuje się, że jest taki okres w roku, w którym pokusa bywa silniejsza niż w innych dniach. Jeżeli nie otrzymają wówczas wsparcia od swoich najbliższych, mogą szukać pocieszenia w ramionach innych osób. Właśnie to najczęściej prowadzi do zdrady. Zobaczcie sami, o jaki moment w roku chodzi i dlaczego kobiety wówczas decydują się na skok w bok. 

Zobacz także: W tym wieku kobiety są najbardziej skłonne do zdrady. Dlaczego tak się dzieje?

Kiedy kobiety zdradzają? W tym okresie w roku robią to najczęściej

Papilot.pl przytoczył wyniki badań przeprowadzonych przez portal randkowy Ashley Madison. Dotyczyły one właśnie tego, kiedy kobiety najczęściej decydują się na zdradę. 

Okazuje się, że najtrudniejszym momentem dla pań jest... Dzień Matki. To z pewnością zaskakujące wnioski, ale dane matematyczne są nieubłagane.

Ashley Madison w tym okresie każdego roku odnotowuje wzrost rejestracji wśród kobiet, które mają dzieci. Są to skoki sięgające nawet 500 procent. Skąd takie wyniki?

Według ankiety przeprowadzonej przez portal kobiety czują się niedocenione jako żony i matki. Dlatego też szukają zrozumienia w ramionach innych - nawet jeżeli miałyby je otrzymać wyłącznie przez rozmowę internetową.

Poniżej możecie zobaczyć szczegółowe informacje na ten temat.  

Zobacz także: Zdrada bez seksu? To możliwe. Zobacz, jak facet może cię oszukiwać

Dlaczego kobiety zdradzają w Dzień Matki? 

Wydawać by się mogło, że Dzień Matki to święto, gdy kobiety bardziej zwracają uwagę na dobro swojej rodziny. W rzeczywistości wszystko zależy od ich partnerów. 

Z badania przeprowadzonego przez Ashley Madison jasno wynika, że aż 58% kobiet w prezencie najbardziej chciałoby otrzymać romantyczny wieczór ze swoim partnerem. 33% pań chciałoby się udać do SPA, a 9% mieć czas wyłącznie dla siebie. Aż 66% z nich nie ma jednak takich możliwości i spędza swoje święto tak samo jak każdy inny dzień. To wszystko skutkuje brakiem zadowolenia z dotychczasowego życia i chęcią skoku w bok. 

Zobacz także: Gwiazdy, które zdradzały swoich partnerów. Jeden z tych związków przetrwał

loader

Źródło: papilot.pl