Zamknij

Kate i William wybrali się na romantyczną randkę. W tym miejscu się poznali

28.05.2021 07:41
Księżna Kate i książę William odwiedzili miejsce, w którym się poznali i poszli na randkę
fot. Phil Noble/Press Association/East News

Księżna Kate i książę William odbywają właśnie podróż pełną wspomnień. W związku z tym wybrali się na randkę do miejsca bliskiego ich sercom. 

Kate i William rzadko kiedy pozwalają sobie na prywatne podróże i randki w miejscach publicznych. Tym razem postanowili jednak zrobić wyjątek. Para książęca od kilku dni przebywa bowiem w podróży służbowej do Szkocji. Dzięki temu udało im się wrócić do miasteczka St. Andrews, w którym się poznali. To właśnie tam Kate i William studiowali. Nic więc dziwnego, że teraz skorzystali z okazji i udali się do ich ulubionej restauracji na prawdziwą randkę. Menedżer tego lokalu zdradził szczegóły.

Zobacz także:  Jak Kate i William się poznali? To ona przygotowała prawdziwą intrygę, żeby go uwieść

Kate i William na romantycznej randce. W tym miejscu się poznali

Miejsce, w którym widziana była para książęca, to naprawdę ekskluzywna restauracja. Nic więc dziwnego, że Cambridge'owie postanowili wrócić tam po latach.

Kate i William, w związku z wizytą w bliskim ich sercom St. Andrews, postanowili udać się do restauracji Forgan's, która specjalizuje się w kuchni europejskiej i daniach z rusztu. 

Menedżer sali wskazał parze zaciszne miejsce. Teraz w rozmowie z "People" opowiedział o szczegółach ich wizyty. 

Kiedy rozeszły się wieści, przed lokalem zebrał się tłum, ale jeśli chodzi o wnętrze, było cicho. Ludzie zostawili ich samych. Nie było przepychu ani fanfar - zdradził. 

Na dowód, że informacje o randce pary książęcej są prawdziwe, restauracja opublikowała zdjęcia. To jednak nie wszystko.

W mediach społecznościowych pojawił się także post, z którego możemy dowiedzieć się, że Kate i William wybrali się na spacer do portu, gdzie zjedli lody na świeżym powietrzu. 

Tylko zobaczcie te zdjęcia.

Zobacz także:  To nie Kate miała zostać księżną? Wcześniej Williama rzuciła inna kobieta

Historia związku Kate i Williama

Kate i William poznali się podczas studiów w St. Andrews. Według niektórych biografii to panna Middleton postanowiła uwieść młodego księcia. Ona jednak też nie pozostawała mu obojętna. Zwłaszcza że od początku łączyła ich przyjaźń.

W 2006 roku zaczęli spędzać ze sobą znacznie więcej czasu. Kate wiele razy towarzyszyła Williamowi podczas oficjalnych uroczystości. Na oświadczyny książę zdecydował się jednak dopiero w 2010 roku. Miały one miejsce podczas ich podróży do Kenii. Wówczas William podarował ukochanej pierścionek, który dawniej należał do jego matki, księżnej Diany.

Ślub Kate i Williama odbył się 29 kwietnia 2011 roku w opactwie westminsterskim. 

Zobacz także:  Data ślubu Kate i Williama wzbudziła kontrowersje. Brytyjczycy byli oburzeni

Niektóre śluby na świecie kosztowały zawrotne sumy. Wśród nich oczywiście królewskie śluby, ale nie tylko. Oto TOP 7 najkosztowniejszych ceremonii w historii.

Źródło: People.com