Zamknij

Raz spróbujesz takiego seksu i nie będziesz chciała przestać! Czym jest karezza?

Anna Respondek
12.06.2018 11:19

To prawdziwie włoska sztuka miłości, która rozbudza wszystkie zmysły. 

Kobieta i mężczyzna
fot. Shutterstock

Seks powinien kojarzyć się jedynie z przyjemnością i wyjątkowymi uniesieniami. Każdy z nas chce, aby zbliżenie było pełne pasji i niezapomnianych chwil, które będzie można wspominać długi czas. I choć dla niektórych może brzmieć to jak niedoścignione marzenie, to istnieją jednak różne sposoby, aby w naszej sypialni płonął prawdziwy ogień. Jednym z nich jest właśnie karezza.

Zobacz także: Słyszałyście o "edgingu"? To sposób na niesamowite doznania w seksie!

Co to jest karezza?

Karezza to włoska sztuka miłości, która skupia się na wszystkim oprócz orgazmu. Można się dotykać, głaskać, czule pieścić i posyłać sobie pożądliwe spojrzenia, jednak na spełnienie należy poczekać nieco dłużej. Karezza to świadomy stosunek partnerów, który umożliwia uwolnienie się oksytocyny, czyli hormonu przywiązania

Od czego zacząć taką zabawę? Przede wszystkim należy zrobić to z partnerem, którego dobrze znamy i któremu ufamy. Potrzebne jest zaangażowanie, aby poczuć jak najwięcej. Ustalcie wspólnie, że tym razem gra wstępna będzie trwała dwa a nawet trzy razy dłużej. Jeśli są jakieś rzeczy, których nie chcesz robić, koniecznie powiedz o tym ukochanemu lub ukochanej. 

Zacznijcie od małych kroków i poznawajcie dokładnie swoje ciało. Każdy jego skrawek może okazać się strefą erogenną. Pamiętajcie o jednym, to najlepszy czas na eksperymenty. Co najważniejsze, w karezzie nie chodzi o unikanie orgazmu, a jedynie jego opóźnienie i znaczne spotęgowanie. 

Zainteresowani? ;)

Zobacz także: Jak wyglądają plaże nudystów w Polsce? Stały bywalec zdradził pikantne szczegóły

 

Zobacz także, jakie rzeczy nie mają znaczenia dla mężczyzn w trakcie seksu:

Autor: Anna Respondek