Zamknij
Johnny Depp: wszystkie dziewczyny. Przed Amber Heard miał wiele ukochanych
  • Winona Ryder i Johnny Depp Winona Ryder
  • Kate Moss i Johnny Depp Kate Moss
  • Vanessa Paradis Vanessa Paradis
  • 7 Zobacz
fot. Rex Features/East News

Johnny Depp to kontrowersyjny aktor, który aktualnie znany jest głównie z głośnego rozstania z Amber Heard. A pamiętacie, z kim spotykał się wcześniej?

Johnny Depp to jeden z najbardziej znanych, ale też najbardziej kontrowersyjnych aktorów Hollywood. Jego fani do niedawna byli w stanie wybaczyć mu naprawdę wiele. Teraz jednak nie cichną echa jego rozstania z Amber Heard, z którą przerzucają się w oskarżeniach dotyczących przemocy fizycznej i psychicznej. To sprawiło, że kariera Deppa upadła i ten domaga się od byłej żony zadośćuczynienia za zniesławienie. Zanim jednak się z nią związał, był w innych głośnych relacjach, a nawet miał żonę w latach 80.

Johnny Depp: wszystkie dziewczyny. Przed Amber Heard miał wiele ukochanych

Fani Johnny'ego Deppa często wspominają związek aktorka z Winoną Ryder. Ich zdaniem była to idealna para aktorska, a pasowali do siebie również ze względu na role, jakie dobierali - połączył ich film "Edward Nożycoręki". Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. 

Najgłośniejszym związkiem Deppa, zanim zaczął spotykać się z Amber Heard, była jego relacja z modelką Vanessą Paradis. To właśnie z nią ma córkę, która także została popularną modelką - Lily-Rose Depp. 23-latka niedawno stanęła nawet w obronie swojego taty, gdy rozpoczęła się na niego medialna nagonka.

Na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem" Depp poznał Amber Heard. Zakochali się w sobie, co zaowocowało zakończeniem jego związku z Vanessą i małżeństwem. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2015 roku, jednak już rok później byli po rozwodzie. Amber oskarżyła wówczas aktora o przemoc. Ten nie pozostał jej dłużny i od tamtej pory między nimi trwa batalia sądowa. 

Zobaczcie, z kim jeszcze spotykał się Johnny Depp. 

Zobacz także: Szalone rzeczy, które gwiazdy zrobiły z miłości. Niektóre mogą tego żałować