Zamknij

Depp ma romans ze swoją adwokatką? Nagrania z sali sądowej świadczą, że jest między nimi chemia

19.05.2022 10:04
Johnny Depp i Camille Vasquez: nagrania z sali sądowej świadczą, że jest między nimi chemia
fot. Pool AFP/Associated Press/East News

Johnny Depp toczy batalię sądową z Amber Heard. Ostatnio furorę robi adwokatka aktora, która jest bardzo stanowcza, ale też ma zażyłe relacje ze swoim klientem.

Od kilku tygodni trwają rozprawy, w których Johnny Depp pozywa Amber Heard o zniesławienie. Aktor chce bowiem odzyskać dobre imię po tym, jak była żona oskarżyła go o przemoc fizyczną i psychiczną. W tym celu wynajął najlepszych adwokatów. Jednym z nich jest prawniczka Camille Vasquez, która ostatnio zrobiła furorę w mediach po tym, jak stanowczo przepytywała Amber Heard, jednocześnie ukazując, że aktorka mija się z prawdą. Teraz w sieci pojawiła się plotka, że... adwokatkę i Johnny'ego miałoby łączyć coś więcej niż relacja zawodowa. 

Zobacz także: Johnny Depp przed Amber miał wiele dziewczyn. Spotykał się nawet z Baby z "Dirty Dancing"

Johnny Depp i Camille Vasquez: nagrania z sali sądowej świadczą, że jest między nimi chemia

Oczy całego świata są zwrócone w stronę hrabstwa Fairfax, gdzie toczy się rozprawa Johnny'ego Deppa przeciwko Amber Heard. Media nazwały ją nawet "procesem dekady". Jest to prawdziwe show, w związku z czym w sieci co jakiś czas pojawiają się kolejne smaczki na jego temat.

Tym razem czujne oczy fanów Deppa dopatrzyły się, że aktora i jego prawniczkę może łączyć coś więcej niż relacja zawodowa. Wszystko zaczęło się od momentu, kiedy wychodząc z sali rozpraw Camille Vasquez złapała swojego klienta za rękę. W mediach możemy też zobaczyć zdjęcia, jak na siebie patrzą, a nawet się przytulają. 

Również na TikToku pełno jest filmików, w których internauci zastanawiają się, co tak naprawdę łączy prawniczkę z aktorem. Portal plotek.pl dotarł jednak do informacji, że Camille Vasquez jest w szczęśliwym związku z brytyjskim przedsiębiorcą z branży nieruchomości. Jest zatem bardzo prawdopodobne, że plotki o nowym związku Deppa są tylko teorią jego fanów, którzy chcieliby, żeby aktor ułożył sobie życie na nowo. 

Zobacz także: Te gwiazdy rzadko pokazują drugie połówki. Jak wyglądają ich partnerzy?

Camille Vasquez i Johnny Depp
fot.

Pool AFP/Associated Press/East News

Johnny Depp i Amber Heard - rozprawa

Proces pomiędzy Johnnym Deppem i Amber Heard ruszył 11 kwietnia. Od tego czasu zeznawało już wielu świadków, którzy bronili jednej lub drugiej strony. Większość zeznań jest jednak na korzyść Deppa, który do tej pory przede wszystkim był traktowany jako agresor. 

Nie wiadomo, jak ostatecznie ta sprawa się zakończy. Mówi się jednak, że Johnny Depp oczyści się z zarzutów, ale do końca procesu jeszcze dużo czasu. Kluczowe w tej rozprawie jest żądanie aktora, który domaga się od byłej żony 50 mln dolarów zadośćuczynienia za zniesławienie.

Zobacz także: Toksyczne związki gwiazd. Nic dziwnego, że te relacje należą już do przeszłości

Tom Cruise i Katie Holmes w okularach przeciwsłonecznych wjeżdżają na motorze na czerwony dywan
10 Zobacz galerię
fot. Fernando Allende / NY Post / Splash/East News

Źródło: plotek.pl/TikTok/onet.pl