Zamknij

Był jej trenerem, a dziś są parą, choć dzieli ich 31 lat. Usłyszała, że jej facet to "pedofil"

28.06.2022 09:19

Miłość nie pyta o wiek. Przekonała się o tym kobieta, która znalazła swoją drugą połówkę na siłowni. Był jej trenerem personalnym. Dziś są parą, ale nietypową.

Jej facet jest od niej 31 lat starszy. Usłyszała, że to "pedofil"
fot. Shutterstock

Choć wydawać się może, że czasy się zmieniły, pary, które dzieli duża różnica wieku, nadal wzbudzają powszechne oburzenie. Zwłaszcza gdy zakochanych dzieli np. całe pokolenie. Tak jest w przypadku tej pary. Poznali się na siłowni, gdzie on był trenerem personalnym, a ona jego podopieczną. Choć dzieli ich 31 lat różnicy, zakochali się w sobie i dziś są parą. Duża przepaść wiekowa nie wpływa na ich relację, ale bywa uciążliwa - inni ludzie często bowiem jej nie rozumieją.

Zobacz także: Ma 24 lata, a jej mąż 54. Ludzie zarzucają jej, że jest z nim dla pieniędzy

Był jej trenerem, a dziś są parą. Jest od niej 31 lat starszy

Portal thesun.co.uk przytoczył historię miłosną Claire i Scotta. Poznali się w 2020 roku, a dziś są w sobie szaleńczo zakochani, choć dzieli ich 31 lat różnicy.

Oboje pracowali na siłowni. Claire była recepcjonistką, a Scott trenerem personalnym. Gdy się poznali, byli w zupełnie innych związkach. Od początku czuli jednak do siebie ogromną chemię. 

Zerwałam z moim chłopakiem w Nowy Rok i w tym samym tygodniu zapłaciłam za treningi personalne z moim narzeczonym - mówi Claire. 

Tym samym została jego podopieczną i bardzo się do niego zbliżyła. On wówczas też rozstał się ze swoją byłą partnerką, żeby związać się z Claire. I tak zostali parą.

Zobacz także: Ona ma 61 lat, a on 24. Są już po ślubie i planują powiększenie rodziny

Jej facet jest od niej 31 lat starszy. Usłyszała, że to "pedofil"

Claire i Scott są ze sobą bardzo szczęśliwi. W maju 2022 roku nawet się zaręczyli. Mogą liczyć na wsparcie swoich bliskich, którzy akceptują ich relację. Dzięki temu udaje im się pokonać negatywne komentarze na swój temat.

Jak na parę z dużą różnicą wieku przystało, muszą zmagać się z wieloma przykrymi słowami. Niektórzy nazywają Scotta mianem "sugar daddy" i twierdzą, że Claire jest z nim dla pieniędzy. To jednak nie wszystko. 

Wiem, że mój partner został nazwany "pedofilem", mimo że jestem pełnoletnia, i mam też znajomych, którzy nawet go nie znają, a nazywają go moim "sugar daddy", co jest dalekie od prawdy - dodaje Claire.

A co wy sądzicie o tak dużej różnicy wieku w związku? 

Zobacz także: Jaka jest idealna różnica wieku między partnerami? To klucz do udanej relacji

loader
Edyta Pazura w białym komplecie i Cezary Pazura w granatowym garniturze na premierze filmu
20 Zobacz galerię
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Źródło: thesun.co.uk